Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Östra Deje IK F-2015
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Östra Deje IK F-2015.
F-2015
Följ oss för uppdateringarLogga in för att skriva i gästboken
Deje matchen är flyttad. Nytt datum är inte fadtställt. Se utskick i sms-gruppen, jag publicerar också en nyhet om det här på laget nu.
Norrstrandsmatchen är samling: 09:00 på ängevi / 0930 i stan.
Vilken tid är det samling inför norrstrandsmatchen imöra? Och vart? Behövs även skriva ut samlingstid för deje matchen också.
RapporteraJag tar med ett par gråa sneakers som stod kvar i omklädningsrummet, ser till att de kommer med på nästa träning! 😊
Rapportera
Ingrid är anmäld till fotbollsskolan. De som har varit med tidigare har tyckt det varit väldigt kul och jag tror de flesta är med igen. Så jag rekommenderar verkligen att prova på i år! Speciellt eftersom det är uppdelat på två veckor så blir det inte så slitsamt för dom :)
Rapportera