Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Östhammars SK Fotboll A-lag Damer

Följ

Fotboll A-lag Damer

Följ oss för uppdateringar
Följ
Träningsmatcher senior 1 domare dam
Tabell
Lag M V O F P
1 Häverödals SK (D3) 5 4 0 1 12
2 Tierps IF (D2) 3 3 0 0 9
3 Ullfors IK (D4) 3 3 0 0 9
4 Bälinge IF (D3) 4 2 1 1 7
5 Frösunda SK (D4) 3 1 2 0 5
6 IF VP Uppsala (D4) 3 1 2 0 5
7 Österlövsta FF (D5) 3 1 1 1 4
8 Vaksala SK 3 (D5) 2 1 1 0 4
9 Roslagsbro IF (D5) 3 1 1 1 4
10 Sunnersta AIF (D3) 3 1 1 1 4
11 Skuttunge SK (D4) 3 1 1 1 4
12 Vaksala SK (D3) 1 1 0 0 3
13 Huddinge IF (D2) 1 1 0 0 3
14 Västerås SK FK (D2) 1 1 0 0 3
15 Djurgårdens IF FF F19 1 1 0 0 3
16 Västerås SK FK (D2) 1 1 0 0 3
17 Österåker United FK (D4) 1 1 0 0 3
18 Enköpings SK UK (D2) 4 1 0 3 3
19 Älvsjö AIK FF F17 1 1 0 0 3
20 Danmarks IF (D3) 1 1 0 0 3
21 Danmarks IF (D3) 2 1 0 1 3
22 Täby FK F16 1 1 0 0 3
23 Gamla Upsala SK 2 (D2) 1 1 0 0 3
24 Örsundsbro IF (D4) 1 1 0 0 3
25 Börje SK (D5) 1 1 0 0 3
26 Kvarnsvedens IK (D2) 1 1 0 0 3
27 Lindhagen FF (D2) 1 1 0 0 3
28 Fanna BK (D3) 1 1 0 0 3
29 Gideonsbergs IF (D1) 1 1 0 0 3
30 Enköpings SK UK F16-17 1 1 0 0 3
31 Riala GoIF (D5) 1 1 0 0 3
32 Älta IF (D2) 1 1 0 0 3
33 Knivsta IK (D3) 1 1 0 0 3
34 Bele Barkarby FF 2 1 1 0 0 3
35 Skutskärs IF FK (D3) 1 1 0 0 3
36 Skyttorps IF (D4) 1 1 0 0 3
37 Runby IF (D5) 1 1 0 0 3
38 Funbo IF (D5) 2 1 0 1 3
39 IK Sirius FK (D4) 3 1 0 2 3
40 Gamla Upsala SK 3 (D5) 4 1 0 3 3
41 Gimo IF FK (D3) 3 1 0 2 3
42 Håbo FF (D3) 3 1 0 2 3
43 Håbo FF (D3) 2 0 2 0 2
44 Årsunda IF (D2) 1 0 1 0 1
45 IK Huge (D3) 1 0 1 0 1
46 Östervåla IF F16-17 1 0 1 0 1
47 Österåker United FK (D4) 1 0 1 0 1
48 Enköpings SK UK (D2) 1 0 1 0 1
49 Ljusdals IF (D3) 1 0 1 0 1
50 Upsala IF Fotboll 2 (D3) 2 0 1 1 1
51 BKV Norrtälje (D5) 2 0 1 1 1
52 Vattholma IF (D5) 4 0 1 3 1
53 Upsala IF Fotboll (D2) 7 0 1 6 1
54 Valbo FF (D2) 0 0 0 0 0
55 Älta IF (D2) 0 0 0 0 0
56 Huddinge IF (D2) 0 0 0 0 0
57 Tierps IF (D2) 0 0 0 0 0
58 Bälinge IF (D3) 0 0 0 0 0
59 SK Iron (D5) 0 0 0 0 0
60 Kvarnsvedens IK (D2) 0 0 0 0 0
61 SigtunaMärsta United FK (D5) 0 0 0 0 0
62 Runby IF (D5) 0 0 0 0 0
63 Valbo FF (D2) 0 0 0 0 0
64 Gideonsbergs IF (D1) 0 0 0 0 0
65 IK Huge (D3) 0 0 0 0 0
66 Knivsta IK (D3) 0 0 0 0 0
67 Lindhagen FF (D2) 0 0 0 0 0
68 Storvreta IK (D5) 0 0 0 0 0
69 Rasbo IK (D5) 0 0 0 0 0
70 Vaksala SK F16-17 0 0 0 0 0
71 Tärnsjö IF (D5) 0 0 0 0 0
72 Alsike IF (D5) 1 0 0 1 0
73 Kungsängens IF (D3) 1 0 0 1 0
74 AIK Solna FK (D5) 1 0 0 1 0
75 Fanna BK 2 (D5) 1 0 0 1 0
76 Häverödals SK 2 (D5) 1 0 0 1 0
77 Östhammars SK (D5) 1 0 0 1 0
78 SigtunaMärsta United FK (D5) 1 0 0 1 0
79 IFK Aspudden-Tellus (D2) 1 0 0 1 0
80 Hille IF (D2) 1 0 0 1 0
81 SK Iron (D5) 1 0 0 1 0
82 IK Sirius FK (D4) 1 0 0 1 0
83 FC Djursholm 1 0 0 1 0
84 Brynäs IF FK (D4) 1 0 0 1 0
85 Månkarbo IF (D3) 5 0 0 5 0

Match

Roslagsbro IF (D5)

Vårlyckan konstgräs
21 april 2024
15:30

Östhammars SK (D5)

Samling
Samlingstid: 13:30
Samlingsinfo: Vid IP