Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Örtofta IS A-laget

Följ

A-laget

Följ oss för uppdateringar
Följ
Träningsmatcher Division 6 Herr Skåne
Tabell
Lag M V O F P
1 Everöds IF (6) 7 4 1 2 13
2 Värpinge IF (6) 9 4 1 4 13
3 Kiaby IF (6) 8 4 1 3 13
4 Ovesholms IF (6) 4 4 0 0 12
5 Anderslövs BoIK (6) 5 4 0 1 12
6 Genarps IF (6) 6 4 0 2 12
7 Vittskövle IF (6) 4 3 1 0 10
8 Askeröds IF (6) 6 3 1 2 10
9 Vedby/Rönne IF (6) 4 3 0 1 9
10 Farstorps GoIF (6) 3 3 0 0 9
11 Häljarps IF (6) 4 3 0 1 9
12 Treby IF (6) 5 3 0 2 9
13 Tjörnarps BoIF (6) 4 2 2 0 8
14 Önnestad BoIF (6) 4 2 1 1 7
15 Löberöds IF (6) 4 2 1 1 7
16 Helsingborgs AIS (6) 3 2 1 0 7
17 Kiviks AIF (6) 3 2 1 0 7
18 GOF IF (6) 3 2 1 0 7
19 Västra Karups FK (6) 4 2 1 1 7
20 Lövestads IF (6) 3 2 1 0 7
21 Baskemölla IF (6) 4 2 1 1 7
22 Lunnarps FF (6) 4 2 1 1 7
23 Limhamn FC (6) 6 2 1 3 7
24 Tygelsjö IK (6) 5 2 1 2 7
25 Vinnö IF (6) 6 2 1 3 7
26 SoGK Charlo (6) 3 2 0 1 6
27 Vallåkra IF (6) 2 2 0 0 6
28 Oxie SK (6) 3 2 0 1 6
29 IK Kamp (6) 3 2 0 1 6
30 Skogaby BK (6) 2 2 0 0 6
31 Teknologkårens IF LTH (6) 3 2 0 1 6
32 Stattena IF (6) 3 2 0 1 6
33 Hallands Nations FF (6) 2 2 0 0 6
34 Munka Ljungby IF (B-lag) 2 2 0 0 6
35 Skivarps GoIF (6) 2 2 0 0 6
36 FC Kopparmöllan (6) 2 2 0 0 6
37 Vankiva IF (6) 2 2 0 0 6
38 KSF Srbija Malmö (6) 2 2 0 0 6
39 Viby IF (6) 5 2 0 3 6
40 Lödde FF (6) 2 2 0 0 6
41 Huaröds IF (6) 2 2 0 0 6
42 Vanneberga FF (6) 5 2 0 3 6
43 Åsums BK (6) 5 2 0 3 6
44 Köpingebro IF (6) 3 1 2 0 5
45 Balsby SK (6) 3 1 2 0 5
46 Degeberga GoIF (6) 4 1 2 1 5
47 Ljungbyheds IF (6) 2 1 1 0 4
48 Hyllie IK (6) 2 1 1 0 4
49 Lönsboda GoIF (6) 2 1 1 0 4
50 Kävlinge Harrie FF (6) 2 1 1 0 4
51 Klågerups GIF (6) 2 1 1 0 4
52 Strövelstorps GIF (6) 2 1 1 0 4
53 Skepparslöv IF (6) 3 1 1 1 4
54 Ilyrien IF (6) 3 1 1 1 4
55 Norra Rörums GIF (6) 5 1 1 3 4
56 Örtofta IS (6) 4 1 1 2 4
57 KSF Makedonija (6) 5 0 4 1 4
58 Brunnby FF (6) 4 1 1 2 4
59 Hjärnarps GIF (6) 4 1 1 2 4
60 Stehags AIF (HJ Div.3) 1 1 0 0 3
61 Tomelilla IF (B-lag) 1 1 0 0 3
62 Kristianstad FC (P17 Div.1) 1 1 0 0 3
63 Önneköps IF (B-lag) 1 1 0 0 3
64 Sösdala IF (6) 1 1 0 0 3
65 Venestad IF (6) 2 1 0 1 3
66 Gärds Köpinge IF (6) 2 1 0 1 3
67 Älmhults IF (HJ) 1 1 0 0 3
68 Hjärsås/Värestorps IF (6) 1 1 0 0 3
69 Jägersborgs IF/Verums GoIF (6) 1 1 0 0 3
70 Torna Hällestads IF (6) 1 1 0 0 3
71 Gröstorps IF (6) 2 1 0 1 3
72 Arlövs BI (6) 1 1 0 0 3
73 Liga 06 IF (6) 1 1 0 0 3
74 Gislövs IF (6) 1 1 0 0 3
75 FK Bosna (6) 1 1 0 0 3
76 MF Pelister (6) 1 1 0 0 3
77 IFK Hässleholm (HJ Div.1) 1 1 0 0 3
78 Höörs IS (HJ Div.2) 1 1 0 0 3
79 Munka Ljungby IF (6) 1 1 0 0 3
80 Båstads GIF (HJ Div.3) 2 1 0 1 3
81 Ystads IF FF (HJ Div.1) 2 1 0 1 3
82 Lunds FF (6) 1 1 0 0 3
83 Jonstorps IF (6) 1 1 0 0 3
84 Tollarps IF (6) 1 1 0 0 3
85 Gärsnäs AIS (B-lag) 2 1 0 1 3
86 Lunds BK Krubban (6) 3 1 0 2 3
87 Kvarnby IK (HJ Div.1) 3 1 0 2 3
88 Vinnö IF (HJ Div.3) 2 1 0 1 3
89 Skabersjö IF (6) 2 1 0 1 3
90 Marieholms IS (6) 2 1 0 1 3
91 Tyringe IF (6) 4 1 0 3 3
92 Össjö IS (6) 4 1 0 3 3
93 IFK Rössjöholm (6) 2 1 0 1 3
94 Vittsjö GIK (6) 5 1 0 4 3
95 Röke IF/Hörja (6) 4 1 0 3 3
96 Linderöds IF (6) 4 1 0 3 3
97 Smedstorps IF (6) 3 1 0 2 3
98 Wollsjö AIF (6) 4 1 0 3 3
99 Rörums SK (6) 2 0 2 0 2
100 Hardeberga BK (6) 2 0 2 0 2
101 Hallaryds IF (6) 3 0 2 1 2
102 IFK Knislinge (6) 4 0 2 2 2
103 Skottorps IF (6) 1 0 1 0 1
104 Snogeröds IF (6) 1 0 1 0 1
105 Alealiber IF (7) 1 0 1 0 1
106 Ränneslövs GIF (6) 1 0 1 0 1
107 Eskilsminne FF (6) 1 0 1 0 1
108 Högaborgs BK (HJ Div.2) 1 0 1 0 1
109 Asmundtorps IF (6) 1 0 1 0 1
110 Åhus Horna BK (HJ Div.2) 1 0 1 0 1
111 FK Prespa (Danmark) 1 0 1 0 1
112 Kristianstad FC (P16 Div.1) 1 0 1 0 1
113 Öja Future FC (6) 1 0 1 0 1
114 FC Helsingkrona (6) 3 0 1 2 1
115 Vanstads IF (6) 2 0 1 1 1
116 Våxtorps BoIS/Hasslövs IS (6) 3 0 1 2 1
117 Malmö United KF (6) 3 0 1 2 1
118 Billeberga GIF (6) 3 0 1 2 1
119 Holmeja IS (6) 3 0 1 2 1
120 Röstånga IS (6) 2 0 1 1 1
121 Nävlinge IF (6) 2 0 1 1 1
122 Borrby IF (6) 3 0 1 2 1
123 VMA IK (6) 2 0 1 1 1
124 Näsby IF (6) 3 0 1 2 1
125 Vilan BoIS (6) 4 0 1 3 1
126 Sjöbo IF (HJ Div.3) 0 0 0 0 0
127 BK Flagg (5) 0 0 0 0 0
128 Eskilsminne IF (HJ Div.2) 0 0 0 0 0
129 Åsaka SK (6) 0 0 0 0 0
130 Kornhult/Hishult FF (6) 1 0 0 1 0
131 Svedala IF (B-lag) 1 0 0 1 0
132 IF Salamis (6) 1 0 0 1 0
133 Eslövs BK (P17 Div.1) 1 0 0 1 0
134 FF Atletiko Malmö 1 0 0 1 0
135 Högadals IS (6) 1 0 0 1 0
136 FC Möjligheten (6) 4 0 0 4 0
137 BK Fram (6) 2 0 0 2 0
138 BK Landora (6) 2 0 0 2 0
139 Hovs GoIF (6) 1 0 0 1 0
140 Nosaby IF (HJ Div.3) 1 0 0 1 0
141 Vilshults IF (6) 1 0 0 1 0
142 Skegrie BK (6) 1 0 0 1 0
143 Klagstorps IF (6) 2 0 0 2 0
144 Hammenhögs IF (6) 1 0 0 1 0
145 Bosna FF (6) 3 0 0 3 0
146 Branteviks IF (6) 2 0 0 2 0
147 Medina IF (6) 1 0 0 1 0
148 Göteryds BK (6) 3 0 0 3 0
149 Väsby FK (6) 3 0 0 3 0
150 Rinkaby GoIF (6) 4 0 0 4 0
151 Svensköps IF (6) 4 0 0 4 0

Match

Össjö IS (6)

0 - 2
27 mars 2024
19:00

Munka Ljungby IF (B-lag)

Referat

Inget referat skrivet