Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ope IF F-11
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Ope IF F-11.
F-11
Följ oss för uppdateringar
Hej hej!
Det är väldigt få som hämtat/betalt sina bingolotter så här kommer en påminnelse om att de finns för avhämtning på Morellvägen 33 el på Cramo (vardagar vid överenskommelse).
Kontakt och Swishnr 0706999208 (Johan Hådell).
Det är även många som säljer bingolotter nu så passa på att vara ute i tid och sälj bort dem innan alla har hunnit säkra sina lotter på annat håll!
Heja er, nu hjälps vi åt!
Mvh// Elin
| Krokom Dvärsätts IF F2011 (hemma) | 9 jun, 19:00 |
| Hudikcup tillsammans med F12 | 12 jun, 11:00 |
| IFK Östersund F15 (hemma) | 23 jun, 19:00 |
| Intressekoll Storsjöcupen | 30 jun |
|
|
Premiär |
| 20 maj | Fotbollsskolan |
| 4 maj | Fotbollsskolan |
| 27 apr | Bauhausbrasan Sista April |
| 14 apr | XXL Erbjudande |
Hej!
RapporteraHanna har en storasyster som också spelar i Ope, informationen från hennes lag var att de som har flera barn som spelar i Ope ska sälja 10 lotter per barn. Är det den information ni också har?
Rapportera
Hej! Ja men precis det stämmer, har man syskon som säljer bingolotter för Ope så är det 10 lotter/barn.
RapporteraRapportera
Tack för snabbt svar! 😃👍
RapporteraRapportera