Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Öjersjö IF P-11

Följ

P-11

Följ oss för uppdateringar
Följ
Träningsmatcher Ungdomar Göteborg Pojk
Tabell
Lag M V O F P
1 Ytterby IS (P10) 10 9 0 1 27
2 Önnereds IK (P10) 9 8 0 1 24
3 Hovås Billdal IF (P10) 9 7 0 2 21
4 Örgryte IS Fotboll (P15) 12 6 1 5 19
5 BK Häcken (P10) 6 6 0 0 18
6 Jonsereds IF (P09) 6 6 0 0 18
7 Sävedalens IF (P11) 7 6 0 1 18
8 Kungsladugårds BK (P10) 8 6 0 2 18
9 Sävedalens IF (P09) 11 5 2 4 17
10 Hisingsbacka FC (P09) 7 5 1 1 16
11 Assyriska BK (P09) 7 5 1 1 16
12 Kungsladugårds BK (P08) 6 5 0 1 15
13 Ytterby IS (P09) 7 5 0 2 15
14 Lerums IS (P08) 7 5 0 2 15
15 Mossens BK (P09) 9 4 2 3 14
16 Qviding FIF (P09) 9 4 2 3 14
17 Landvetter IS (P10) 6 4 1 1 13
18 GAIS (P09) 7 4 1 2 13
19 Mölnlycke IF (P08) 6 4 1 1 13
20 IK Zenith P09) 9 4 1 4 13
21 Eriksbergs IF (P08) 8 4 1 3 13
22 Eriksbergs IF (P09) 5 4 0 1 12
23 Backatorp IF (P09) 5 4 0 1 12
24 Torslanda IK (P08) 4 4 0 0 12
25 Nol IK (P10) 5 4 0 1 12
26 Björndammens BK (P10) 6 4 0 2 12
27 Sävedalens IF (P08) 9 3 3 3 12
28 IF Mölndal Fotboll (P09) 9 3 3 3 12
29 Qviding FIF Vit (P10) 7 4 0 3 12
30 Kärra KIF (P10) 9 4 0 5 12
31 Öjersjö IF (P11) 8 3 2 3 11
32 Lekstorps IF (P09) 6 3 1 2 10
33 Lindome GIF (P09) 5 3 1 1 10
34 Romelanda UF (P10) 4 3 1 0 10
35 Jonsereds IF (P08) 5 3 1 1 10
36 Qviding FIF (P08) 5 3 1 1 10
37 Landvetter IS (P09) 4 3 1 0 10
38 Angered MBIK (P11) 6 3 1 2 10
39 Ytterby IS (P08) 7 3 1 3 10
40 Partille IF FK (P08) 5 3 1 1 10
41 Näsets SK (P10) 6 3 1 2 10
42 Örgryte IS Fotboll (P09) 8 3 1 4 10
43 SG Ruddalen IF (P09) 7 3 1 3 10
44 SKIF Semberija (P08) 3 3 0 0 9
45 Stenkullen GoIK (P11) 4 3 0 1 9
46 IFK Göteborg (P16) 3 3 0 0 9
47 Qviding FIF (P11) 4 3 0 1 9
48 Angered BK (P09) 5 3 0 2 9
49 Floda BoIF (P10) 3 3 0 0 9
50 Örgryte IS Fotboll (P11) 3 3 0 0 9
51 IK Kongahälla (P10) 4 3 0 1 9
52 Romelanda UF (P09) 4 3 0 1 9
53 Stenungsunds IF (P09) 4 3 0 1 9
54 Götaholms BK (P10) 4 3 0 1 9
55 Angered MBIK (P10) 6 3 0 3 9
56 Torslanda IK (P10) 6 3 0 3 9
57 Utsiktens BK (P09) 5 3 0 2 9
58 Lindome GIF (P11) 4 3 0 1 9
59 Eriksbergs IF (P10) 6 3 0 3 9
60 Lundby IF (P09) 6 3 0 3 9
61 IK Zenith (P10) 6 3 0 3 9
62 Lunden Överås BK (P10) 9 2 3 4 9
63 Älvsborg FF (P10) 8 3 0 5 9
64 Nödinge SK Fotboll (P10) 9 2 2 5 8
65 BK Häcken (P09) 7 2 2 3 8
66 Floda BoIF (P08) 3 2 1 0 7
67 Lunden Överås BK (P08) 5 2 1 2 7
68 IF Väster (P09) 4 2 1 1 7
69 Hönö IS (P09) 3 2 1 0 7
70 Surte IS FK (P10) 5 2 1 2 7
71 Hovås Billdal IF (P09) 4 2 1 1 7
72 Brämaregårdens FC (P10) 4 2 1 1 7
73 Hovås Billdal IF (P08) 6 2 1 3 7
74 Utbynäs SK (P10) 8 2 1 5 7
75 Torslanda IK (P09) 6 2 1 3 7
76 Vänersborgs FK (P09) 2 2 0 0 6
77 Mölnlycke/Sjövalla FK (P10) 2 2 0 0 6
78 Backatorp IF (P10) 2 2 0 0 6
79 Åsa IF (P08) 2 2 0 0 6
80 Hisingsbacka FC (P10) 4 2 0 2 6
81 GAIS (P08) 2 2 0 0 6
82 Qviding FIF (P10) 2 2 0 0 6
83 IFK Göteborg (P09) 2 2 0 0 6
84 Espanyol Göteborg IF (P10) 2 2 0 0 6
85 Hönö IS (P10) Vit 2 2 0 0 6
86 Frillesås FF (P09) 2 2 0 0 6
87 Mölnlycke IS/Sjövalla FK (P11) 2 2 0 0 6
88 Hjuviks AIK (P10) 2 2 0 0 6
89 Sandarna BK (P10) 5 2 0 3 6
90 Landvetter IS (P08) 4 2 0 2 6
91 Öjersjö IF (P09) 4 2 0 2 6
92 SG Ruddalen IF (P10) 4 2 0 2 6
93 Askims IK (P09) 5 2 0 3 6
94 Oppsal IF (P09) 4 2 0 2 6
95 Mossens BK (P10) 4 2 0 2 6
96 Älvängens IK (P09) 4 2 0 2 6
97 IF Mölndal Fotboll (P08) 3 2 0 1 6
98 Mölnlycke IS/Sjövalla FK (P08) 5 2 0 3 6
99 IF Vardar/Makedonija (P10) 4 2 0 2 6
100 Jonsereds IF (P10) 4 2 0 2 6
101 Fässbergs IF (P09) 8 2 0 6 6
102 Backatorp IF (P08) 6 2 0 4 6
103 Utbynäs SK (P09) 14 2 0 12 6
104 Stenkullen GoIK (P08) 5 1 2 2 5
105 Älvsborg FF (P09) 7 1 2 4 5
106 Kungsbacka IF (P09) 5 1 2 2 5
107 GAIS P09 2 1 1 0 4
108 Floda BoIF (P09) 2 1 1 0 4
109 Kungsbacka IF (P10) 2 1 1 0 4
110 Öjersjö IF (P10) 3 1 1 1 4
111 Askims IK (P08) 2 1 1 0 4
112 Kinna IF (P08) 2 1 1 0 4
113 GAIS (P09) 3 1 1 1 4
114 Onsala BK (P10) 3 1 1 1 4
115 Finlandia Pallo AIF (P10) 5 1 1 3 4
116 Lindome GIF (P10) 5 1 1 3 4
117 Lerums IS (P10) 9 1 1 7 4
118 Utsiktens BK (P11) 1 1 0 0 3
119 Kortedala IK (P11) 1 1 0 0 3
120 IFK Fjärås (P10) 1 1 0 0 3
121 Åsa IF (P11) 1 1 0 0 3
122 Angered BK (P08) 1 1 0 0 3
123 Floda BoIF (P11) 2 1 0 1 3
124 Ale United (P08) 3 1 0 2 3
125 Älvsborg FF (P11) 2 1 0 1 3
126 Kullavik IF (P10) 1 1 0 0 3
127 Kungsladugårds BK (P08) 2 3 1 0 2 3
128 Örgryte IS (P10) 3 1 0 2 3
129 Hemsjö IF (P10) 2 1 0 1 3
130 BK Skottfint (P09) 1 1 0 0 3
131 Kode IF (P08) 1 1 0 0 3
132 Kode IF (P07) 1 1 0 0 3
133 Västra Frölunda IF (P11) 2 1 0 1 3
134 Öckerö IF (P10) 1 1 0 0 3
135 Herrestads AIF (P09) 1 1 0 0 3
136 BK Häcken (P16) 1 1 0 0 3
137 Kungsladugårds BK 2 (P08) 1 1 0 0 3
138 SG Ruddalen IF (P09) 1 1 0 0 3
139 Stala IF (P09) 1 1 0 0 3
140 Gerdskens BK (P11) 2 1 0 1 3
141 Älvängens IK (P11) 2 1 0 1 3
142 Qviding FIF (P10) Vinröd 2 1 0 1 3
143 Angereds IS (P11) 1 1 0 0 3
144 Hjuviks AIK (P11) 1 1 0 0 3
145 Kungsladugårds BK 2 (P08) 2 1 0 1 3
146 IFK Göteborg (P15) 2 1 0 1 3
147 GAIS (P15) 1 1 0 0 3
148 Gerdskens BK (P08) 2 1 0 1 3
149 Ahlafors IF (P10) 1 1 0 0 3
150 Dalen/Krokslätts FF (P11) 1 1 0 0 3
151 Sjövalla FK Mölnlycke IS (P09) 1 1 0 0 3
152 Utsiktens BK (P16) 1 1 0 0 3
153 IK Kongahälla (P09) 3 1 0 2 3
154 BK Skottfint (P10) 2 1 0 1 3
155 Kållered SK (P09) 2 1 0 1 3
156 Hermansby IF (P09) 3 1 0 2 3
157 Sjöviks SK (P09) 2 1 0 1 3
158 IF Väster (P08) 4 1 0 3 3
159 Brämaregårdens FC (P09) 2 1 0 1 3
160 Lerums IS (P09) 2 1 0 1 3
161 Donsö IS (P08) 2 1 0 1 3
162 Bergums IF (P09) 3 1 0 2 3
163 Lundby IF (P10) 4 1 0 3 3
164 Kärra KIF (P11) 3 1 0 2 3
165 Kållered SK (P10) 2 1 0 1 3
166 Kärra KIF (P09) 3 1 0 2 3
167 Varbergs BoIS FC (P15) 3 1 0 2 3
168 Fässbergs IF (P10) 4 1 0 3 3
169 Örgryte IS Fotboll (P08) 4 1 0 3 3
170 IK Zenith (P08) 3 1 0 2 3
171 SG Ruddalen IF (P11) 7 1 0 6 3
172 Utbynäs SK (P08) 7 1 0 6 3
173 Finlandia Pallo AIF (P09) 4 1 0 3 3
174 Sävedalens IF (P10) 6 1 0 5 3
175 Lindome GIF (P08) 7 0 2 5 2
176 IF Väster (P10) 1 0 1 0 1
177 Kungsladugårds BK (P11) 1 0 1 0 1
178 Lerums IS (P11) 1 0 1 0 1
179 Tölö IF (P08) 1 0 1 0 1
180 Nödinge SK Fotboll (P09) 1 0 1 0 1
181 AIK Solna FK (P09) 1 0 1 0 1
182 Stenungsunds IF P16-17 år 2024 1 0 1 0 1
183 Öckerö IF (P09) 2 0 1 1 1
184 Tölö IF (P10) 2 0 1 1 1
185 Bergums IF (P10) 2 0 1 1 1
186 IK Kongahälla (P08) 2 0 1 1 1
187 Kållered SK (P08) 2 0 1 1 1
188 Näsets SK (P09) 4 0 1 3 1
189 Mölnlycke IF (P10) 2 0 1 1 1
190 Hönö IS (P10) 6 0 1 5 1
191 Mölnlycke IF (P11) 6 0 1 5 1
192 Sävedalens IF (P12) 0 0 0 0 0
193 IFK Uddevalla (P08) 0 0 0 0 0
194 Proletären FF (P08) 0 0 0 0 0
195 Proletären FF (P09) 0 0 0 0 0
196 Utsiktens BK (P10) 0 0 0 0 0
197 Lilla Träslövs FF (P10) 0 0 0 0 0
198 Guldhedens IK (P11) 0 0 0 0 0
199 Hovås Billdal IF (P11) 0 0 0 0 0
200 Qviding FIF (P10) Vinröd 0 0 0 0 0
201 Vallens IF (P08) 0 0 0 0 0
202 Onsala BK (P09) 0 0 0 0 0
203 BK Bifrost (P09) 0 0 0 0 0
204 Sandarna BK (P11) 0 0 0 0 0
205 Åsa IF (P10) 0 0 0 0 0
206 Sjövalla FK Mölnlycke IS (P09) 0 0 0 0 0
207 Lerkils IF (P08) Ny 0 0 0 0 0
208 Bergsjön SK (P09) 0 0 0 0 0
209 Lundby IF (P08) 0 0 0 0 0
210 SKIF Semberija (P09) 0 0 0 0 0
211 Alingsås IF FF (P15) 0 0 0 0 0
212 Storhamar Fotboll Norge (P09) 0 0 0 0 0
213 Proletären FF (P11) 1 0 0 1 0
214 IFK Fjärås (P09) 1 0 0 1 0
215 Skärgårdens IK (P09) 1 0 0 1 0
216 Örgryte IS Fotboll (P15) 1 0 0 1 0
217 Espanyol Göteborg IF (P09) 1 0 0 1 0
218 Lyn Fotboll Norge (P15) 1 0 0 1 0
219 Alingsås IF (P10) 1 0 0 1 0
220 Hönö IS (P10) 1 0 0 1 0
221 IFK Valla (P10) 1 0 0 1 0
222 Skärhamns IK (P09) 1 0 0 1 0
223 Falkenbergs FF (P16) 1 0 0 1 0
224 Eik Tønsberg (P08) 1 0 0 1 0
225 Skene IF (P09) 1 0 0 1 0
226 Västra Frölunda IF (P10) 1 0 0 1 0
227 IK Oddevold (P15) 1 0 0 1 0
228 Kungsbacka United FC (P10) 1 0 0 1 0
229 BK Häcken (P11) 1 0 0 1 0
230 Skärhamns IK (P08) 1 0 0 1 0
231 Hisingsbacka FC (P11) 1 0 0 1 0
232 Hakadal IL (P09) 1 0 0 1 0
233 Kode IF (P09) 1 0 0 1 0
234 Landskrona BoIS (P08) 1 0 0 1 0
235 Vallens IF (P07) 1 0 0 1 0
236 Jonsereds IF (P11) 1 0 0 1 0
237 BK Astrio (P09) 1 0 0 1 0
238 Bergdalens IK (P15) 1 0 0 1 0
239 Lyngby BK Danmark (P16) 1 0 0 1 0
240 Götaholms BK (P09) 2 0 0 2 0
241 Götaholms BK (P08) 1 0 0 1 0
242 Edet FK (P10) 1 0 0 1 0
243 Skene IF (P08) 1 0 0 1 0
244 Öjersjö IF (P08) 3 0 0 3 0
245 IFK Hällingsjö (P09) 1 0 0 1 0
246 Kullavik IF (P11) 2 0 0 2 0
247 Gerdskens BK (P10) 1 0 0 1 0
248 Vänersborgs FK (P10) 2 0 0 2 0
249 Angereds IS (P09) 2 0 0 2 0
250 Askims IK (P10) 3 0 0 3 0
251 Hestrafors IF (P10) 1 0 0 1 0
252 Lerkils IF (P08) 2 0 0 2 0
253 Sarpsborg 08 Norge (P16) 1 0 0 1 0
254 Lödöse Nygård IK (P11) 1 0 0 1 0
255 Lekstorps IF (P11) 1 0 0 1 0
256 Västra Frölunda IF (P09) 1 0 0 1 0
257 Älvängens IK (P10) 3 0 0 3 0
258 Angered MBIK (P08) 3 0 0 3 0
259 IF Mölndal Fotboll (P10) 4 0 0 4 0
260 Stenungsunds IF (P10) 1 0 0 1 0
261 Torslanda IK (P11) 2 0 0 2 0
262 Landvetter IS (P11) 2 0 0 2 0
263 Mölnlycke IF (P09) 4 0 0 4 0
264 Azalea BK (P10) 3 0 0 3 0
265 Skärgårdens IK (SSIK) Donsö IS (P10) 3 0 0 3 0
266 Bergsjön SK (P08) 1 0 0 1 0
267 IF Mölndal Fotboll P08 2 0 0 2 0
268 Partille IF FK (P10) 2 0 0 2 0

Match

Öjersjö IF (P11)

4 - 4
Öjersjö IP 1 Konstgräs
20 mars 2024
18:30

Lerums IS (P11)

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Abbe Karp Gaberud 1 0 0 0 0 0
Ebbe Lind 1 0 0 0 0 0
Edwin Blycker 1 0 0 0 0 0
Elias Malmqvist 1 0 0 0 0 0
Emil Dembski 1 0 0 0 0 0
Folke Bergman 1 0 0 0 0 0
Ivar Wenåker 1 0 0 0 0 0
Linus Björk 1 0 0 0 0 0
Marcus Sveder 1 0 0 0 0 0
Melvin Hernqvist 1 0 0 0 0 0
Neo Osterloh 1 0 0 0 0 0
Noel Krook 1 0 0 0 0 0
Oscar Leven 1 0 0 0 0 0
Viktor Bosevski 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng
Spelarstatistik
Målvakter
Namn M G A S IM GK RK P
Marcus Sveder 1 0 0 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist S Skott på mål IM Insläppta mål GK Gula kort RK Röda kort P Poäng