Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Öjersjö IF P-11

Följ

P-11

Följ oss för uppdateringar
Följ
Träningsmatcher Ungdomar Göteborg Pojk
Tabell
Lag M V O F P
1 Hisingsbacka FC (P09) 5 4 1 0 13
2 Sävedalens IF (P11) 5 4 0 1 12
3 Kungsladugårds BK (P08) 3 3 0 0 9
4 Ytterby IS (P10) 4 3 0 1 9
5 Önnereds IK (P10) 3 3 0 0 9
6 Kungsladugårds BK (P10) 3 3 0 0 9
7 Angered MBIK (P11) 4 3 0 1 9
8 Lindome GIF (P11) 4 3 0 1 9
9 Eriksbergs IF (P08) 3 2 1 0 7
10 GAIS (P09) 5 2 1 2 7
11 Lekstorps IF (P09) 2 2 0 0 6
12 Backatorp IF (P09) 2 2 0 0 6
13 Ytterby IS (P09) 3 2 0 1 6
14 Björndammens BK (P10) 2 2 0 0 6
15 Qviding FIF (P11) 2 2 0 0 6
16 Stenungsunds IF (P09) 2 2 0 0 6
17 IFK Göteborg (P16) 2 2 0 0 6
18 Hovås Billdal IF (P10) 3 2 0 1 6
19 Sandarna BK (P10) 3 2 0 1 6
20 Jonsereds IF (P09) 2 2 0 0 6
21 Lindome GIF (P09) 2 2 0 0 6
22 IFK Göteborg (P09) 2 2 0 0 6
23 Lerums IS (P08) 4 2 0 2 6
24 Mölnlycke IS/Sjövalla FK (P11) 2 2 0 0 6
25 Fässbergs IF (P09) 2 2 0 0 6
26 Floda BoIF (P10) 2 2 0 0 6
27 Qviding FIF (P09) 3 2 0 1 6
28 Eriksbergs IF (P10) 2 2 0 0 6
29 Hjuviks AIK (P10) 2 2 0 0 6
30 Kärra KIF (P10) 4 2 0 2 6
31 Oppsal IF (P09) 4 2 0 2 6
32 Sävedalens IF (P09) 4 2 0 2 6
33 Älvsborg FF (P10) 3 2 0 1 6
34 IK Zenith P09) 4 2 0 2 6
35 Sävedalens IF (P08) 4 1 2 1 5
36 Mölnlycke IF (P08) 2 1 1 0 4
37 BK Häcken (P09) 2 1 1 0 4
38 Nödinge SK Fotboll (P10) 3 1 1 1 4
39 Hovås Billdal IF (P08) 2 1 1 0 4
40 Surte IS FK (P10) 3 1 1 1 4
41 GAIS (P09) 3 1 1 1 4
42 Partille IF FK (P08) 3 1 1 1 4
43 Utbynäs SK (P10) 3 1 1 1 4
44 Utsiktens BK (P11) 1 1 0 0 3
45 Kortedala IK (P11) 1 1 0 0 3
46 IFK Fjärås (P10) 1 1 0 0 3
47 Åsa IF (P11) 1 1 0 0 3
48 Örgryte IS (P10) 1 1 0 0 3
49 GAIS (P08) 1 1 0 0 3
50 Åsa IF (P08) 1 1 0 0 3
51 Angered BK (P08) 1 1 0 0 3
52 Floda BoIF (P11) 2 1 0 1 3
53 Qviding FIF (P10) 1 1 0 0 3
54 Romelanda UF (P10) 1 1 0 0 3
55 Espanyol Göteborg IF (P10) 1 1 0 0 3
56 Qviding FIF (P08) 1 1 0 0 3
57 Kullavik IF (P10) 1 1 0 0 3
58 Örgryte IS Fotboll (P09) 3 1 0 2 3
59 BK Häcken (P10) 1 1 0 0 3
60 Mossens BK (P09) 1 1 0 0 3
61 Nol IK (P10) 1 1 0 0 3
62 Vänersborgs FK (P09) 1 1 0 0 3
63 Hovås Billdal IF (P09) 1 1 0 0 3
64 SKIF Semberija (P08) 1 1 0 0 3
65 Torslanda IK (P08) 1 1 0 0 3
66 Stenkullen GoIK (P11) 1 1 0 0 3
67 Lundby IF (P10) 1 1 0 0 3
68 Askims IK (P09) 2 1 0 1 3
69 Västra Frölunda IF (P11) 2 1 0 1 3
70 Älvängens IK (P09) 2 1 0 1 3
71 Örgryte IS Fotboll (P08) 2 1 0 1 3
72 Kungsladugårds BK 2 (P08) 1 1 0 0 3
73 BK Häcken (P16) 1 1 0 0 3
74 Herrestads AIF (P09) 1 1 0 0 3
75 Brämaregårdens FC (P09) 1 1 0 0 3
76 SG Ruddalen IF (P09) 1 1 0 0 3
77 Kinna IF (P08) 1 1 0 0 3
78 Gerdskens BK (P08) 1 1 0 0 3
79 IFK Göteborg (P15) 1 1 0 0 3
80 Kärra KIF (P09) 1 1 0 0 3
81 Frillesås FF (P09) 1 1 0 0 3
82 Älvängens IK (P11) 2 1 0 1 3
83 Hjuviks AIK (P11) 1 1 0 0 3
84 Kungsladugårds BK 2 (P08) 2 1 0 1 3
85 Örgryte IS Fotboll (P11) 1 1 0 0 3
86 GAIS (P15) 1 1 0 0 3
87 IK Zenith (P08) 1 1 0 0 3
88 Dalen/Krokslätts FF (P11) 1 1 0 0 3
89 Utsiktens BK (P16) 1 1 0 0 3
90 Götaholms BK (P10) 1 1 0 0 3
91 Lunden Överås BK (P08) 2 1 0 1 3
92 Landvetter IS (P08) 2 1 0 1 3
93 IK Zenith (P10) 2 1 0 1 3
94 Finlandia Pallo AIF (P10) 2 1 0 1 3
95 Qviding FIF Vit (P10) 2 1 0 1 3
96 Jonsereds IF (P08) 2 1 0 1 3
97 SG Ruddalen IF (P09) 2 1 0 1 3
98 IF Mölndal Fotboll (P09) 3 1 0 2 3
99 Brämaregårdens FC (P10) 2 1 0 1 3
100 Sjöviks SK (P09) 2 1 0 1 3
101 Öjersjö IF (P11) 3 1 0 2 3
102 Älvsborg FF (P09) 3 1 0 2 3
103 Kärra KIF (P11) 3 1 0 2 3
104 Utsiktens BK (P09) 3 1 0 2 3
105 Lundby IF (P09) 3 1 0 2 3
106 Utbynäs SK (P08) 3 1 0 2 3
107 Näsets SK (P10) 2 1 0 1 3
108 Kungsbacka IF (P09) 3 1 0 2 3
109 Utbynäs SK (P09) 4 1 0 3 3
110 Stenkullen GoIK (P08) 3 0 2 1 2
111 Floda BoIF (P08) 1 0 1 0 1
112 Assyriska BK (P09) 1 0 1 0 1
113 Nödinge SK Fotboll (P09) 1 0 1 0 1
114 Öckerö IF (P09) 1 0 1 0 1
115 Stenungsunds IF P16-17 år 2024 1 0 1 0 1
116 Lunden Överås BK (P10) 2 0 1 1 1
117 Ytterby IS (P08) 2 0 1 1 1
118 Lindome GIF (P08) 4 0 1 3 1
119 Öjersjö IF (P10) 0 0 0 0 0
120 Västra Frölunda IF (P10) 0 0 0 0 0
121 BK Skottfint (P10) 0 0 0 0 0
122 IF Mölndal Fotboll (P08) 0 0 0 0 0
123 Lerkils IF (P08) 0 0 0 0 0
124 Stenungsunds IF (P10) 0 0 0 0 0
125 Sävedalens IF (P12) 0 0 0 0 0
126 Kungsbacka IF (P10) 0 0 0 0 0
127 Gerdskens BK (P11) 0 0 0 0 0
128 Kungsladugårds BK (P11) 0 0 0 0 0
129 IFK Uddevalla (P08) 0 0 0 0 0
130 Backatorp IF (P10) 0 0 0 0 0
131 IF Väster (P09) 0 0 0 0 0
132 Varbergs BoIS FC (P15) 0 0 0 0 0
133 Bergsjön SK (P08) 0 0 0 0 0
134 Proletären FF (P08) 0 0 0 0 0
135 Falkenbergs FF (P16) 0 0 0 0 0
136 Romelanda UF (P09) 0 0 0 0 0
137 Proletären FF (P09) 0 0 0 0 0
138 Hakadal IL (P09) 0 0 0 0 0
139 Utsiktens BK (P10) 0 0 0 0 0
140 Mölnlycke/Sjövalla FK (P10) 0 0 0 0 0
141 Partille IF FK (P10) 0 0 0 0 0
142 Lilla Träslövs FF (P10) 0 0 0 0 0
143 Ale United (P08) 0 0 0 0 0
144 Lekstorps IF (P11) 0 0 0 0 0
145 Landvetter IS (P09) 0 0 0 0 0
146 Landvetter IS (P10) 0 0 0 0 0
147 Hönö IS (P09) 0 0 0 0 0
148 Eik Tønsberg (P08) 0 0 0 0 0
149 Älvängens IK (P10) 0 0 0 0 0
150 Hermansby IF (P09) 0 0 0 0 0
151 BK Skottfint (P09) 0 0 0 0 0
152 Floda BoIF (P09) 0 0 0 0 0
153 Hisingsbacka FC (P10) 0 0 0 0 0
154 Guldhedens IK (P11) 0 0 0 0 0
155 Hovås Billdal IF (P11) 0 0 0 0 0
156 Mossens BK (P10) 0 0 0 0 0
157 Qviding FIF Vinröd 0 0 0 0 0
158 Qviding FIF (P10) Vinröd 0 0 0 0 0
159 Kode IF (P08) 0 0 0 0 0
160 Skärhamns IK (P08) 0 0 0 0 0
161 Kode IF (P07) 0 0 0 0 0
162 Vallens IF (P08) 0 0 0 0 0
163 Sjövalla FK Mölnlycke IS (P09) 0 0 0 0 0
164 BK Häcken (P11) 0 0 0 0 0
165 Öckerö IF (P10) 0 0 0 0 0
166 Askims IK (P08) 0 0 0 0 0
167 Onsala BK (P09) 0 0 0 0 0
168 Vänersborgs FK (P10) 0 0 0 0 0
169 Lerums IS (P11) 0 0 0 0 0
170 BK Bifrost (P09) 0 0 0 0 0
171 Tölö IF (P10) 0 0 0 0 0
172 IK Kongahälla (P10) 0 0 0 0 0
173 Sandarna BK (P11) 0 0 0 0 0
174 Åsa IF (P10) 0 0 0 0 0
175 Edet FK (P10) 0 0 0 0 0
176 Ahlafors IF (P10) 0 0 0 0 0
177 Sjövalla FK Mölnlycke IS (P09) 0 0 0 0 0
178 Stala IF (P09) 0 0 0 0 0
179 Näsets SK (P09) 1 0 0 1 0
180 Proletären FF (P11) 1 0 0 1 0
181 Skärgårdens IK (P09) 1 0 0 1 0
182 Fässbergs IF (P10) 1 0 0 1 0
183 Azalea BK (P10) 1 0 0 1 0
184 Älvsborg FF (P11) 1 0 0 1 0
185 Örgryte IS Fotboll (P15) 1 0 0 1 0
186 Alingsås IF (P10) 1 0 0 1 0
187 Hönö IS (P10) 1 0 0 1 0
188 Öjersjö IF (P08) 1 0 0 1 0
189 Hemsjö IF (P10) 1 0 0 1 0
190 Eriksbergs IF (P09) 1 0 0 1 0
191 Kållered SK (P09) 1 0 0 1 0
192 IF Väster (P08) 1 0 0 1 0
193 Skene IF (P09) 1 0 0 1 0
194 Öjersjö IF (P09) 1 0 0 1 0
195 Bergums IF (P10) 1 0 0 1 0
196 Mölnlycke IF (P09) 1 0 0 1 0
197 SG Ruddalen IF (P10) 1 0 0 1 0
198 IK Oddevold (P15) 1 0 0 1 0
199 Mölnlycke IS/Sjövalla FK (P08) 2 0 0 2 0
200 Kode IF (P09) 1 0 0 1 0
201 Örgryte IS Fotboll (P09) 1 0 0 1 0
202 Hisingsbacka FC (P11) 1 0 0 1 0
203 Götaholms BK (P09) 1 0 0 1 0
204 Landskrona BoIS (P08) 1 0 0 1 0
205 Lyngby BK Danmark (P16) 1 0 0 1 0
206 Onsala BK (P10) 1 0 0 1 0
207 Askims IK (P10) 1 0 0 1 0
208 IF Mölndal Fotboll (P10) 2 0 0 2 0
209 Götaholms BK (P08) 1 0 0 1 0
210 Skene IF (P08) 1 0 0 1 0
211 Donsö IS (P08) 1 0 0 1 0
212 IK Kongahälla (P09) 1 0 0 1 0
213 Torslanda IK (P10) 2 0 0 2 0
214 Sävedalens IF (P10) 1 0 0 1 0
215 Hönö IS (P10) 2 0 0 2 0
216 IF Vardar/Makedonija (P10) 1 0 0 1 0
217 Bergums IF (P09) 1 0 0 1 0
218 Kullavik IF (P11) 2 0 0 2 0
219 Angered BK (P09) 2 0 0 2 0
220 Finlandia Pallo AIF (P09) 1 0 0 1 0
221 Kållered SK (P08) 1 0 0 1 0
222 Jonsereds IF (P10) 1 0 0 1 0
223 Sarpsborg 08 Norge (P16) 1 0 0 1 0
224 SG Ruddalen IF (P11) 3 0 0 3 0
225 Backatorp IF (P08) 2 0 0 2 0
226 Lindome GIF (P10) 1 0 0 1 0
227 Lödöse Nygård IK (P11) 1 0 0 1 0
228 Kållered SK (P10) 1 0 0 1 0
229 Västra Frölunda IF (P09) 1 0 0 1 0
230 Mölnlycke IF (P10) 1 0 0 1 0
231 Angered MBIK (P08) 3 0 0 3 0
232 Kungsladugårds BK (P08) 2 1 0 0 1 0
233 Lerums IS (P10) 2 0 0 2 0
234 Skärgårdens IK (SSIK) Donsö IS (P10) 2 0 0 2 0
235 Angered MBIK (P10) 3 0 0 3 0
236 Torslanda IK (P11) 2 0 0 2 0
237 Landvetter IS (P11) 2 0 0 2 0
238 Torslanda IK (P09) 2 0 0 2 0
239 Mölnlycke IF (P11) 3 0 0 3 0

Match

Sävedalens IF (P11)

4 - 2
Vallhamra 2 Konstgräs
3 februari 2024
16:15

Öjersjö IF (P11)

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Abbe Karp Gaberud 1 0 0 0 0 0
Bolos Allabed 1 0 0 0 0 0
Ebbe Lind 1 0 0 0 0 0
Edwin Blycker 1 0 0 0 0 0
Elias Malmqvist 1 0 0 0 0 0
Folke Bergman 1 0 0 0 0 0
Linus Björk 1 0 0 0 0 0
Marcus Sveder 1 0 0 0 0 0
Melvin Aftabsavar 1 0 0 0 0 0
Noel Krook 1 0 0 0 0 0
Rasmus Christensen 1 0 0 0 0 0
Tage Kruusval 1 0 0 0 0 0
Viktor Bosevski 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng
Spelarstatistik
Målvakter
Namn M G A S IM GK RK P
Marcus Sveder 1 0 0 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist S Skott på mål IM Insläppta mål GK Gula kort RK Röda kort P Poäng