Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Öjersjö IF ÖIF Damlag

Följ

ÖIF Damlag

Följ oss för uppdateringar
Följ

Kalles Kaviar Cup 27-30/6 - betalning m.m.

18 apr 2019 8 kommentarer 541 visningar
Erik Österlin Förälder
8 kommentarer
  • 15 apr 2019 Erik Österlin

    Alva kan inte åka torsdag morgon, men hon är med från torsdag eftermiddag/kväll. Vi kan skjutsa 1-2 tjejer utöver Alva.
    Vegankost. Hasselnötsallergi.

    Rapportera

    Rapportera

  • 15 apr 2019 Carolina Méndez

    Monse deltar,inga allergier. Vi har plats för 3 tjejer dit och hem , kan skjutsa mellan matcherna alla dagar

    Rapportera

    Rapportera

  • 17 apr 2019 Marita Hjalmarsson

    Julia deltar, inga allergier. Jag kör och har plats för 3 (utöver Julia). Är med samtliga dagar och kan bo med tjejerna eller i huset.

    Rapportera

    Rapportera

  • 19 apr 2019 Niclas Hyddén


    Viktoria och Alice deltar, inga allergier. Jag kör och har plats för 1-2 (utöver Alice och Viktoria). Är med samtliga dagar och kan bo med tjejerna eller i huset.

    Rapportera

    Rapportera

  • 22 apr 2019 Teddy Lucic

    Issa deltar. Jag kan köra och är med alla dagar. Inga allergier.

    Rapportera

    Rapportera

  • 22 apr 2019 Lotta Lindstedt

    Sofia är med och har inga matallergier. Ulf och jag hejar på fre-sön och kan då köra mellan matcher och hem på söndag.

    Rapportera

    Rapportera

  • 24 apr 2019 Niclas Hyddén

    Janja Zubonja kommer att delta

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 apr 2019 Radenka Zubonja

    Japp Janja är med, vi åker lite senare på semester istället;) inga allergier eller specialkost. Planen är att vi kör henne och är med där alla dagar. Vi kommer hitta eget boende för familjen;)

    Rapportera

    Rapportera

Du måste logga in för att kommentera

Logga in