Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Öja FF

Följ

Öja FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
  • 2Ons
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:45

      Träning Seniorer


      20:15
  • 3Tor
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 4Fre
    • 18:30

      Kvarnby IK vit (borta) P-05


      20:30
  • 5Lör
    • 09:00

      Träning P-13


      10:30
    • 10:00

      Träning P-14/15


      11:00
    • 10:00

      LOPPIS I ÖJABODEN OCH JOHANS LADA Öja FF


      12:00
    • 13:00

      Hörby FF svart (hemma) P-07/08


      15:00
    • 13:00

      Genarps IF (Hemma) P-12


      14:00
    • 14:00

      Genarps IF (borta) Seniorer


      16:00
  • 6Sön
    • 09:00

      P/F 2016 Boll&Lek Öja FF


      10:00
    • 10:30

      Svedala IF (Borta) P-12


      11:30
    • 11:00

      IFK Simrishamn Vit (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Wollsjö AIF (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Gärsnäs AIS (hemma) P-09


      13:00
  • 7Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Seriespel Öja FF-Sjöbo blå P-11


      19:30
    • 18:45

      Träning Seniorer


      20:15
  • 8Tis
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
  • 9Ons
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:30

      Liga 06 IF (hemma) Seniorer


      20:30
    • 18:45

      Träning Seniorer


      20:15
  • 10Tor
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 11Fre
    • 18:30

      Brösarps IF (borta) P-09


      20:30
  • 12Lör
    • 10:00

      Skurups AIF vit (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P-14/15


      11:00
    • 10:30

      Löberöds IF/GOF IF (hemma) P-05


      12:30
    • 11:00

      IFK Ystad FK (Hemma) P-12


      12:00
    • 14:00

      Ystads IF FF (hemma) Seniorer


      16:00
    • 17:00

      Tipset, pizza och häng på Björkvallen Seniorer


      23:00
  • 13Sön
    • 09:00

      P/F 2016 Boll&Lek Öja FF


      10:00
    • 09:30

      Träningssammandrag Trelleborg P-13


      13:00
    • 11:00

      Österlen FF (borta) P-07/08


      13:00
  • 14Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:45

      Träning Seniorer


      20:15
  • 15Tis
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
  • 16Ons
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
      Björkvallen Öja FF
    • 17:30

      STU Träning P-05


      20:15
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:30

      IFK Simrishamn (borta) P-07/08


      20:30
    • 18:30

      Sjöbo IF (hemma) P-07/08


      20:30
    • 18:30

      Styrelsemöte Öja FF


      20:00
    • 18:45

      Träning Seniorer


      20:15
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 18Fre
    • 19:00

      IF Lödde 2 (hemma) P-05


      21:00
  • 19Lör
    • 10:00

      Träning P-14/15


      11:00
    • 10:00

      Ystads IF FF blå (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Rydsgårds AIF / Skivarps GIF (Borta) P-12


      11:00
    • 11:00

      Gärsnäs AIS (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Seriespel YIF Vit hemma P-11


      12:00
    • 11:00

      Sövestads IF (borta) Seniorer


      13:00
    • 13:00

      SoGK Charlo (hemma) P-07/08


      15:00
  • 20Sön
    • 08:00

      Kompiscupen 2020 P-13


      16:00
    • 09:00

      P/F 2016 Boll&Lek Öja FF


      10:00
    • 12:00

      Västra Ingelstad IS (Borta) P-12


      13:00
    • 14:00

      Torna Hällestads IF (borta) Seniorer


      16:00
  • 21Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:45

      Träning Seniorer


      20:15
  • 22Tis
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
  • 23Ons
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Staffanstorp United FC blå (borta) P-05


      20:30
    • 18:45

      Träning Seniorer


      20:15
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Köpingebro IF svart (borta) P-07/08


      20:00
    • 18:45

      Sjöbo IF vit-Öja FF P-11


      19:45
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 09:00

      Träning P-13


      10:30
    • 10:00

      Träning P-14/15


      11:00
    • 10:00

      Rydsgårds AIF/Skivarps GIF svart (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      SoGK Charlo (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Uppåkra IF (Hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      Sjöbo IF (Hemma) P-12


      12:00
  • 27Sön
    • 09:00

      P/F 2016 Boll&Lek Öja FF


      10:00
    • 10:00

      IFK Simrishamn blå (borta) P-09


      12:00
    • 13:00

      Blentarps BK (borta) P-07/08


      15:00
    • 13:00

      Skegrie BK (hemma) Seniorer


      15:00
  • 28Mån
    v.40
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Rydsgårds AIF/Skivarps GIF (borta) Seniorer


      20:30
    • 18:45

      Träning Seniorer


      20:15
  • 29Tis
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träningsspel Charlo P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 18:30

      Köpingebro IF vit (hemma) P-07/08


      20:30
  • 30Ons
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Liga 06 IF (hemma) P-10


      20:00
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:45

      Träning Seniorer


      20:15
    • 19:30

      Köpingebro IF (hemma) Seniorer


      21:30