Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Öja FF

Följ

Öja FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Blentarps BK (borta) Seniorer


      20:30
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 7Fre
    • 18:00

      Kiviks AIF/Sankt Olofs IF (borta) P-07/08


      20:00
    • 19:15

      IFK Ystad FK (borta) Seniorer


      21:15
  • 8Lör
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:45

      Träning Seniorer


      20:15
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 12Ons
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 19:00

      BK Skansen (hemma) Seniorer


      21:00
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      LOPPIS I ÖJABODEN OCH JOHANS LADA Öja FF


      19:30
  • 14Fre
    • 18:00

      Liga 06 IF (borta) P-10


      20:00
  • 15Lör
    • 09:00

      Träning P-13


      10:30
    • 10:00

      IFK Simrishamn-Öja FF P-11


      11:00
    • 10:00

      Brösarps IF (borta) P-10


      12:00
    • 14:00

      Skabersjö IF (hemma) Seniorer


      16:00
  • 16Sön
    • 11:00

      Kiviks AIF/Sankt Olofs IF (borta) P-09


      13:00
    • 15:00

      BK Olympic 2 (hemma) P-05


      17:00
  • 17Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Anderslövs BoIK (borta) Seniorer


      20:30
  • 19Ons
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 17:30

      STU Träning P-05


      20:15
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Styrelsemöte Öja FF


      20:00
    • 18:30

      Tomelilla IF (hemma) P-07/08


      20:30
    • 18:45

      Träning P-05


      20:15
    • 18:45

      Träning Seniorer


      20:15
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 21Fre
    • 18:45

      Askeröds IF (borta) Seniorer


      20:45
    • 19:00

      Uppåkra IF grön (borta) P-05


      21:00
  • 22Lör
    • 09:00

      Tomelilla IF (hemma) P-10


      11:00
    • 09:00

      Lilla Beddinge BK (hemma) P-10


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14/15


      11:00
    • 10:30

      Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF (borta) P-07/08


      12:30
    • 11:00

      Anderslövs BOIK (Hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      Tomelilla IF (Hemma) P-12


      12:00
  • 23Sön
    • 10:00

      Knattecupen P-13


      13:00
    • 10:00

      LOPPIS I ÖJABODEN OCH JOHANS LADA Öja FF


      12:00
    • 11:00

      Borrby IF/Hammenhögs IF (hemma) P-09


      13:00
  • 24Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:45

      Träning Seniorer


      20:15
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 18:30

      Askeröds IF 1 (hemma) P-07/08


      20:30
  • 26Ons
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:45

      Träning Seniorer


      20:15
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 18:00

      Spjutstorps IF (borta) P-09


      20:00
  • 28Fre
    • 18:15

      Skurups AIF (hemma) Seniorer


      20:15
  • 29Lör
    • 09:00

      Träning P-13


      10:30
    • 10:00

      YIF Blå-Öja FF P-11


      11:00
    • 10:00

      Spjutstorps IF (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      IFK Ystad FK (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P-14/15


      11:00
    • 10:00

      Tygelsjö IK (Borta) P-12


      11:00
    • 11:00

      SoGK Charlo (9m) (hemma) Seniorer


      13:00
    • 11:30

      Veberöds AIF (Borta) P-12


      12:30
  • 30Sön
    • 09:00

      P/F 2016 Boll&Lek Öja FF


      10:00
    • 11:00

      Ystads IF FF (hemma) P-05


      13:00
  • 31Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:45

      Träning Seniorer


      20:15