Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om New Mill FC F 11/12
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från New Mill FC F 11/12.
F 11/12
Följ oss för uppdateringar
Hej. Zoe kommer inte idag heller. Hon har fått utslag i ansiktet.
Rapportera
Hej!
Yes Linnea jag menar 1820. Torsdagar kommer Molly tyvärr aldrig att kunna vara med då hon både dansar och har gymnastik då
Hej Linda!
Träningen imorgon startar 17.15. Menar du möjligtvis 18.20?
Ja det är trist att den krockar med inomhusaktiviteter just nu, vi saknar många spelare på våra träningar men hoppas att alla snart kan vara med igen! 😊
Hej!
Molly behöver smita tidigare från träningen i morgon, kan hon få hjälp med att komma iväg 1720? För att hinna vara med även på gymnastiken.
Så synd att fotbollen har nya träningstider då det krockar både tisdag och torsdag
Mvh Linda
Hej! Ber om ursäkt för sent meddelande här. Men Zoe kommer inte idag trots att vi svarat ja på kallelsen.
Rapportera
Uppdatering!
Jag har nu flyttat fram anmälningstiden för er som inte kunnat anmäla till morgondagens träning. Klicka gärna i om ert barn kommer eller ej så underlättar det träningsplaneringen.
Tack på förhand
Önskar en trevlig kväll /Fille
Hej Sara, tack att du hör av dig.
Jag ser att Tindra är anmäld till imorgon!
Vad roligt Annica, hon är välkommen!
Hej Veronika. Ja vi tränar även under påsklovet, kallelse är utskickat!
Vi ses imorgon ⚽
Hej. Zoe kommer inte idag. Klickade i fel och nu går det inte ändra...
Rapportera