Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Nykvarns SK P 2014 / 2015
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Nykvarns SK P 2014 / 2015.
P 2014 / 2015
Följ oss för uppdateringar
Hej
Tycker att det här systemet med att anmäla och från anmäla inför träningar och matcher inte fungerar riktigt bra. Vi är inne varje dag för att se om vi har fått en kallelse och svarar så fort vi har fått någon. Men problemet är att vi inte alltid får någon och vi får aldrig någon kallelse inför en match, vilket gör att vår son aldrig får vara med. Vi går in på aktiviteter men där finns aldrig valmöjligheten att anmäla fast vi är ute i god tid och tittar varje dag. Hur kan vi lösa detta?
Hej,
Nej det är meningen så. Vi behöver inte planera måndagsträningarna i förväg på samma sätt som tisdagar och torsdagar så vi har valt att inte skicka ut kallelse till måndagar. :)
Är det meningen att ni inte skickar ut någon kallelse till måndagsträningen? Eller är det någon fel på min/jonathan sida?
RapporteraEmil har golf på måndagar och kommer inte kunna vara med på fysen.
RapporteraSök på oxvreten så hittar ni rätt. Klubbstugan ligger precis där nere vid utegymmet.
Rapportera
Jag påminner om ”fys” träningen i oxvreten i morgon. Vi tränar mellan 18-19, samling vid klubbstugan.
Stefan och Simon från basketlaget kommer möta upp där. Jag kommer också men blir lite sen. Joggingskor, träningskläder och vattenflaska behövs. Inga fotbollsskor eller benskydd.
Hej! Vi har blivit tilldelad kiosktjänst på söndagen v23 kl 12:30-15. Vi är tyvärr bortresta den helgen och undrar om det är någon som kan tänka sig att byta dag? Vi kan måndag- onsdag v 23. Hälsar Moa, Lukas och Matheo
Rapportera