Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Norrby SK A-lag Damer
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Norrby SK A-lag Damer.
A-lag Damer
Följ oss för uppdateringarUnderbart att avsluta säsongen med en storvinst! Nästa lördag ses vi igen :) Och sen är det snart årsfest!! Älskar er, ni är grymma :)
RapporteraGud va dåliga ni blev poå att skriva här då bara för att ja försvann ett tag. Jag hade faktiskt inget internet på typ två månader. KOM IGEN NU LAGET!!! Sista matchen på lördag, TAGGAAAAAA. Puss på er :) Fridde
RapporteraAlla taggade till imorrn?! Har båda systrarna med mig så de ska nog gå bra :) Ladda nu tjejer! Saknar er! Kram
RapporteraLycka till i morgon tjejor ! Hade hoppats på en hemma match så man hade kunnat komma o titta på sin lediga dag... men icke..
RapporteraNu har jag internet igen!!! Jag saknar er tjejer!! Morsan fixade till en notis om götlunda matchen till tidningen idag också! Sån jävla bra match måste ju bli uppmärksammad!! Men sabina fick tydligen bli en fridemark :) Haha syns imorrn tjejer då äre tre poäng till som gäller!! Love ya!
RapporteraÄr det inte lite halvironiskt att man stått å gjort 50 st rostbiff&potatissallads baguetter inne på åkrahallen idag...... åt Sala FF.... :P
RapporteraSå skönt med 6 poäng i helgen:D härligt tjejer! nu håller vi i och tränar hårt i veckan!!
Rapportera
haha, nej, det är helt underbart, så dom va seieledare tilloch med =))
önskar man fick spela på vattensjuka planer oftare för det va grymt kul =)
Japp, det var en härlig avslutning, men nu är jag deprimerad eftersom jag inte kommer få spela nån fotboll på jättelänge :( Ja, apropå det här med årsfesten. galakväll? Vad har man på sig då, balklänning? Känns lite jobbigt, inte riktigt min grej liksom! haha puss på er tjejor, syns i helgen!
Rapportera