Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Norrby SK A-lag Damer
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Norrby SK A-lag Damer.
A-lag Damer
Följ oss för uppdateringar
Emy, du ska inte ta allting så serri vettu, och självklart menar jag färdkost - bra Nina, jag handlade nyss!
Rapportera
Tack Mange!! Förviringens vindar börjar att lägga sig nu. Ska återgå till min packning och försöka galra ut bland mina lip gloss, vilka som e viktiga att ha me=)
Rapportera
Lugn nu Emy. Mat behöver du inte ta med dig! Efersom du är chipsmissbrukare kan du ha det med på bussen så vi inte behöver stanna hela tiden och handla. Ta med lite extra träningskläder i fall det blir regn. Återkommer i morgon när jag pratat med Wallers om det blir avresa kl 8:00. Hoppas du är lite mindre förvirrad nu.
Rapportera
MAT???? Va fan nu då. E d samma sak som chips lr ska man kalla d färdkost? Kan man få lite INFO!!!
Undertecknad ännu mer förvirad
alltså jag förstår ditt problem emy, jag tror jag tar med mig två väskor faktiskt - måste ju få plats med all mat
Rapportera
stopp och belägg: mina skor är superskor, det kan bara finnas ett par! jag säger då det linea, det ska bli intressant att observera dina livsvanor under den här helgen
Rapportera