Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Munkedals IF MIF F-2013/2014
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Munkedals IF MIF F-2013/2014.
MIF F-2013/2014
Följ oss för uppdateringarHej! Julie kan tyvärr inte vara med på matchen på lördag då vi ska iväg på annat. Finns de någon som skulle ha lust att ta vårt kioskpass så tar vi ert? /Anton
RapporteraHej! Jag undrade bara om det finns någon mer info kring höstrusket? Jag har skrivit upp 1-3:e november men är det verkligen fredag, lördag och söndag som gäller? :)
Rapportera
Hej,
Siri ska vara med på matchen som blev flyttad till 21/9, men det nya datumet passar inte. Är det någon som kan tänka sig att byta någon match?
Tack för påminnelse Simone! Då är det Freija och Nadja som stöder tis och tors. Ordna med byte om ni inte kan.
Rapportera
Grymt att ni löser bytet. Vi har registrerat det och lägger ut Julie kommande match. Vi lägger ut kiosken match för match. Anton - glöm inte avanmäl Julie om hon inte ska vara med på lördag.
Rapportera