Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mariebo IK

Följ

Mariebo IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
    • 10:30

      Träning P-13


      11:45
  • 2Mån
    v.31
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Bollflickor dammatch mot Göteborg F-11/F12


      20:45
    • 19:00

      Göteborgs DFF (hemma) A-lag Damer


      21:00
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 09:00

      Habo IF Vit (hemma) P-10


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch A-lag Herrar


      12:00
    • 10:30

      Tranås FF 3 (borta) P-08


      12:30
    • 11:00

      Tenhults IF (hemma) P-07


      13:00
    • 13:00

      Norrahammars GIS vit (hemma) P-09


      15:00
    • 15:00

      Ulricehamns IFK (hemma) A-lag Damer


      17:00
  • 8Sön
    • 09:30

      Träning F-2016


      10:30
    • 10:00

      Egnahems BK (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      IF Hallby FK vit (borta) F-11/F12


      12:00
    • 10:00

      Husqvarna FF Blå (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Gislaveds IS (hemma) F-07


      13:00
    • 11:00

      Mullsjö IF svart (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Nässjö FF röd (hemma) P-11


      13:00
    • 12:00

      Husqvarna FF Blå (borta) P-10


      13:30
    • 13:00

      Månsarps IF (borta) F08/09


      15:00
    • 13:00

      Egnahems BK (borta) P-08


      15:00
    • 15:00

      Mullsjö IF (hemma) P-09


      17:00
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
    • 17:00

      Gnosjö IF (hemma) F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
  • 9Mån
    v.32
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Aneby/Bälaryd blå (borta) P-09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 19:00

      Skillingaryds IS (hemma) Juniorlag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Sommens AIF (borta) P-09


      21:00
    • 19:00

      Tabergs SK 1 (hemma) P-08


      21:00
    • 19:00

      DM F16 Div. 3 Damer


      21:00
    • 19:00

      Husqvarna FF (borta) A-lag Damer


      21:00
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:30
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Österängen KIK (hemma) A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11/F12


      19:00
    • 19:00

      Bollpojkar Div 6 P-08


      21:00
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:30

      Poolspel vs Nässjö P-12


      13:00
    • 10:00

      Nässjö FF blå (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Husqvarna FF vit (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Träning A-lag Damer


      11:30
    • 11:00

      Tabergs SK röd (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Egnahems BK orange (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      IF Haga (borta) F-10


      13:00
    • 11:45

      IF Hallby FK 2 (borta) P-08


      13:45
    • 14:00

      IF Hallby FK vit (borta) F08/09


      16:00
    • 16:00

      Habo IF (borta) F-07


      18:00
    • 16:00

      Bankeryds SK 1 (borta) P-07


      18:00
  • 15Sön
    • 09:30

      Träning F-2016


      10:30
    • 10:30

      Träning P-13


      11:45
    • 11:00

      Norrahammars GIS (hemma) F08/09


      13:00
    • 11:00

      Norrahammars GIS (hemma) F-10


      13:00
    • 12:00

      Husqvarna FF blå (borta) P-11


      14:00
    • 13:00

      Egnahems BK (borta) F-11/F12


      15:00
    • 13:00

      Bankeryds SK vit (borta) P-09


      15:00
    • 13:00

      Div 1 Mellersta Götaland Dam. Bussbokning


      21:00
    • 14:00

      IK Vista/ÖIS (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Tenhults IF - MIK P-10


      15:30
    • 15:00

      IF Hallby FK blå (borta) F-11/F12


      17:00
    • 15:30

      Stensjöns IF (borta) F-07


      17:30
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 17:00

      Träning Div. 3 Damer


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      IFK Värnamo (borta) A-lag Damer


      20:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      00:00
  • 16Mån
    v.33
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:00

      Barnarps IF (hemma) F-07


      11:00
    • 09:00

      Bankeryds SK vit (hemma) F-11/F12


      10:20
    • 09:00

      Hagadagarna 2021 F-13


      13:00
    • 09:00

      Hagadagarna P-14


      13:00
    • 09:00

      Hagadagarna 2021 P-10


      13:00
    • 11:00

      Månsarps IF (hemma) F-06


      13:00
    • 11:00

      Nässjö FF blå (hemma) F08/09


      13:00
    • 11:00

      IF Hallby FK vit (hemma) P-09


      13:00
    • 13:00

      Tillslagsträning P-07


      19:00
    • 13:00

      Match P11 mot J-Södra P-11


      15:00
    • 13:30

      Hagadagarna P-12


      18:00
    • 15:00

      IS Halmia (hemma) A-lag Damer


      17:00
  • 22Sön
    • 09:00

      Hagadagarna 2021 Jönköping P-13


      13:00
    • 09:00

      MIK - Hovslätts IK P-10


      10:30
    • 09:30

      Träning F-2016


      10:30
    • 11:00

      Habo IF 1 (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Hovslätts IK (hemma) F-11/F12


      13:00
    • 12:00

      Hovslätts IK (borta) F-10


      13:30
    • 13:00

      Norrahammars GIS grön (hemma) P-11


      15:00
    • 13:00

      Egnahem (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Bollpojkar herrmatch P-09


      15:00
    • 13:25

      Bokning av gruppfoto P-15


      13:30
    • 14:00

      Div 3 Norra dam. Bussbokning


      21:00
    • 14:00

      Haga-dagarna P-15


      17:15
    • 15:00

      Vrigstads IF 2 7-m (hemma) F-07


      17:00
    • 15:00

      Jönköpings Södra IF grön (hemma) P-11


      17:00
    • 16:00

      Skillingaryds IS (borta) F08/09


      18:00
    • 16:30

      Habo IF vit (borta) P-09


      18:30
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 17:00

      IF Eksjö Fotboll röd (hemma) F-11/F12


      19:00
    • 17:00

      Waggeryds IK (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      Husqvarna FF 3 (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Match P08/09- HFF P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
  • 23Mån
    v.34
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 16:30

      IF Hallby FK blå (hemma) F-10


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Seriematch Div. 3 Damer


      20:00
    • 18:30

      Habo IF (hemma) Juniorlag Herrar


      20:30
    • 18:45

      IF Hallby FK 1 (borta) F-07


      20:45
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:00

      Hovslätts IK (hemma) P-09


      11:00
    • 09:00

      Div 1 Mellersta Götaland Dam. Bussbokning


      18:00
    • 10:00

      Jönköpings Södra IF grön (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Waggeryds IK (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      Bankeryds SK svart (hemma) F08/09


      13:00
    • 11:00

      Habo IF blå (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      IF Hallby FK 1 (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Lekeryd-Svarttorps SK 7-m (borta) P-08


      13:00
    • 13:00

      IF Haga (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      Bankeryds SK svart (borta) F-10


      15:00
    • 13:30

      Nässjö FF blå (borta) F-11/F12


      14:50
    • 14:00

      Bergdalens IK (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      J-Södra - MIK P-10


      15:30
  • 29Sön
    • 09:00

      IF Haga Gul (hemma) P-11


      11:00
    • 09:00

      MIK - IF Hallby FK P-10


      10:30
    • 09:30

      Träning F-2016


      10:30
    • 10:00

      Tenhults IF 9-m (borta) F-06


      12:00
    • 10:30

      Träning P-13


      11:45
    • 14:00

      Egnahems BK svart (borta) P-11


      16:00
    • 15:00

      Habo IF vit (hemma) F-11/F12


      17:00
    • 15:00

      Husqvarna FF Röd (hemma) F-10


      16:30
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 17:00

      IF Hallby FK (hemma) Div. 3 Damer


      19:00
    • 17:00

      IF Eksjö Fotboll blå (hemma) F-11/F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
  • 30Mån
    v.35
  • 31Tis