Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Malmö Headhunters Oldboys
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Malmö Headhunters Oldboys.
Oldboys
Följ oss för uppdateringar
satan vad stabila vi var i det vita laget sist..
ser fram emot nu träning på ons ojoj
Dom som skall spela på ons skriv in i gäst boken att ni kommer så vet vi om det e lönt att dra dit..hoppas många kan nu på ons.. JAG KOMMER!!!!!!
heja sverige ikväll jävla sovlaki spett nu skall ni få...
2-0 swe
puss i lumskarna alla mhh spelare...
oj, 5 mm ska det ju vara. Det är inte skottet det är fel på. Jag hävdar bestämt att målen är 5 mm för låga. Det har jag märkt tydligt.
RapporteraEn fem centimeter tjock pappers servett? Fan hittar du dom nånstans? lär dig sikta istället... lär vara lättare. )
RapporteraEftersom jag endast skjuter i ribban så ska jag lägga en pappersservett under stolpen för att på så vis höja den med 50 mm. Det borde räcka till att puckjäveln ska gå ribba in!
RapporteraIdag är jävlar är backlinjen lika tät som Hallandsåsen med extra rockagill!!...ses i kväll...
RapporteraPå måndag och förmodligen ger jag någon annan chansen att briljera..Men den 16/6 då jävlar e jag tillbaks..
Rapportera
Målsprutan finns på plats på onsdag.
Rapportera