Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Malmö Headhunters Oldboys
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Malmö Headhunters Oldboys.
Oldboys
Följ oss för uppdateringar
Kommer nog inte ikväll....
Är det 19.00 imorgon på is ??
E de nån som e här inne eller??
Fan va skön seger senast !!!
Ni var totalt utspelade, det var så NICE !!!!!!!!!!!!!!!!
Önskar alla en trevlig helg !
Har nu analyserat gårdagens träning och kommit fram till att den privata teknikträningen med Folke, en timme innan ordinarie träning inte gjorde det svarta laget det minsta gott....blev sjukt trött!...kanske ett smart taktik drag av Folke och det vita laget??
Brockster
Vacancy 1 - Klittorna 10
Vad fan hände?
Ska vi ta med en egen puck nästa gång eller?
Efter att ha otroligt nog ha missat två träningar i rad kändes det otroligt skönt att vara tillbaka.
Baghis "Buggen" Andersson
Jo jo, det kom ju ifrån mannen som har varit frånvarande pågrund utav att legat och hånglat med en farlig blomma på fyllan...På tal om att ligga efter.. :)
Rapportera
Ni som eventuellt ska se korpmatchen mellan mff och kalmar bör tänka om. Foboll suger – hockey rules. Vi som är äkta syns i kväll.
Rapportera