Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skärgårdens SK M1
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Skärgårdens SK M1.
M1
Följ oss för uppdateringar
I år är första året som vi kommer att ha isen kvar efter ordinarie säsongsslut vilket är mycket roligt!
Vi har bokat upp tider för de som är intresserade av att träna under eftersäsongsperioden som kommer att vara från vecka 15-20 (dock ej 17/4 som är påskdagen). Vi har bokat upp torsdagar 16-18 samt söndagar 9-12.
Om ni är intresserade av att delta på eftersäsongen i vår hall ber vi er fylla i bifogat google-formulär senast nu på söndag den 3e april. Till formulär
Kostnaden för eftersäsongen beror på hur många som anmäler sig men uppskattningsvis kommer det att ligga på ca 150 kr/pass men vi får återkomma då detta beror på hur många som anmäler sig. (Kostnaden kommer att baseras på ett självkostnadspris så att vi får täckning för våra kostnader för ishyra etc).
Har ni några frågor kring detta kan ni höra av er till konstakning@skargardenssk.se
Här kommer en påminnelse gällande anmälan till eftersäsong. Sista dagen för anmälan var egentligen igår men vi förlänger det så att ni har möjlighet att anmäla även idag!
RapporteraRapportera