Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ljungby IF F16
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Ljungby IF F16.
F16
Följ oss för uppdateringar
Hej
På fredag 29/5 är sista dagen att anmäla sig till eskilcupen. Efter det registrerat vi laget. Gå in och svara på aktiviteten på laget.
Mvh/Ledarna
| Träning | 1 jun, 17:00 |
| Träning | 4 jun, 17:00 |
| Ingelstad IK (borta) | 6 jun, 13:00 |
| Växjö DFF (borta) | 13 jun, 19:00 |
| Sandsbro Allmänna IK (borta) | 24 jun, 19:00 |
|
|
Växjö BK gästar damerna! |
| 25 maj | Händer vecka 22! |
| 20 maj | Fredagsmatch på Lagavallen! |
| 18 maj | Händer vecka 21! |
| 15 maj | Toyota Cup! |
Hej!
RapporteraSigne ska på konsert på fredagen men hade supergärna velat vara med lördag och söndag. Går det eller blir det dumt?
Rapportera
Hej,
RapporteraGivetvis får hon följa med! Helt plötsligt blir vi väldigt många men jag tänker att det är lite ”sista kvällen med gänget” så lite mindre speltid får det vara värt.
Gäller att alla som ska med hjälper till med NewBody-försäljning bara.
Sen kommer jag och Thomas komma behöva hjälp av en eller ett par föräldrar som sover över. Vi kommer inte ensamma kunna hålla reda på 18 tjejer som ska ut och ränna och springa efter killar på kvällar och nätter.
Rapportera
Tack 🙏
RapporteraRapportera