Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lindome GIF P-2014

Följ

P-2014

Följ oss för uppdateringar
Följ

P2014 Måndagsträningar flyttade till Tisdagar kl 19:00-20:30

3 kommentarer
  • 26 feb Adem Cetin

    Jag tycker att det här beslutet är fel, jag vet att shema är fulla av andra grupper. Men jag vill bara säga att det kan ändras åldersgrupp 11 träningstid till tidigare och för de äldre åldersgrupperna till klockan 7.

    Rapportera

    Rapportera

  • 1 mar Thomas Karlkvist

    Hej Adem. Så som det ser ut nu är det tre lag med barn P2018, P2016 och F2016 som tränar mellan 17.30-19.00 på onsdagar. Tyvärr har vi ju ingen kvällsbelysning på de andra konstgräsplanerna närmast klubbhuset, så under vinterhalvåret och till kvällsljuset är tillräckligt fram till sju så är det inte så många alternativ klubben har.

    Rapportera

    Rapportera

  • 1 mar Adem Cetin

    Ej Thomas. Tack för ditt meddelande. Jag kollade plan och såg att barn födda 2011 börjar träningen på måndagen klockan 17:30 och barn födda 2013 börjar träningen klockan 17:30 på torsdagen. Alis grupp är yngre än de andra. Jag ber er att ändra vårt teams tider till grupper av äldre åldrar som tränar klockan 17:30 på måndagar och torsdagar. Tack för hjälpen. Adem

    Rapportera

    Rapportera

Du måste logga in för att kommentera

Logga in
Primär Rör