Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lindome GIF P-2014
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Lindome GIF P-2014.
P-2014
Följ oss för uppdateringar
Hej alla!
På grund av mörkret har träningstiderna nu blivit färre på Lindevi. Vi har därför blivit av med vår träningstid på måndagar och undersöker nu istället möjligheten att träna på annan veckodag.
Vår onsdags- och söndagstid fortsätter dock som vanlligt.
Mvh
Tränarna
Träning | 19 okt, 11:00 |
Målvaktsutbildning | 21 okt, 17:30 |
Träning | 22 okt, 17:30 |
Träning | 26 okt, 11:00 |
Träning | 29 okt, 17:30 |
2 okt | Snickarcupen inomhus |
Skulle man inte kunna komplettera med en inomhusträning?
RapporteraRapportera
Jo, så snart inomhussäsongen startar :)
RapporteraNär kommunen delat ut tider till alla klubbar hoppas vi få en tid som vi känner fungerar både för oss ledare och våra killar :)
Rapportera
Tidigare år har vi fått inomhustider som antingen hållit på till 21 en vardag eller fredag kväll. Vi har därför avstått dessa tider av förklarliga skäl :)
RapporteraVi hoppas på bättre tur i år!
Rapportera
Tror inte det blir bättre i år John då del ligger säsongsbokningar på i stort sett alla tider i hallarna i Lindome utom de tider du nämner.
RapporteraRapportera
Vi är evigt optimistiska 😁
RapporteraRapportera
Visst är det ingen träning idag? Alla måndagar är borta?? De ligger kvar i kalendern nämligen..
RapporteraRapportera
Nä skoja såg ju precis nu att den va borta.
RapporteraRapportera