Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eskilstuna Linden Hockeyklubb J18
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Eskilstuna Linden Hockeyklubb J18.
J18
Följ oss för uppdateringarLogga in för att skriva i gästboken
Hej. Elton med familj ska till Liseberg när det är Lindenloppan 7 maj. Vi har fått ett pass för grillning av hamburgare mellan kl.8.30-11.30. Finns det någon som kan vara snäll att ta det passet? Jag kan ta ett städpass,kioskpass i höst av dom som vill hjälpa mig. Hälsningar Daniel(Eltons pappa).
Rapportera
William KS har gjort illa foten, tränar ej. Men kommer in och kikar på träningen. Det var så länge sedan han var med nu.
Rapportera
Hej. Elton med familj ska till Liseberg när det är Lindenloppan 7 maj. Vi har fått ett pass för grillning av hamburgare mellan kl.8.30-11.30. Finns det någon som kan vara snäll att ta det passet? Jag kan ta ett städpass i höst av dom som vill hjälpa mig. Hälsningar Daniel(Eltons pappa).
Rapportera
Gustaf känner sig hängig, kommer inte till ungdomsavslutningen. Vilar sig till Farstacupen. 😮
Rapportera
Philip har ont i huvudet, så jag kör hem honom istället för till träningen... /Maria
Rapportera
Om ingen kan byta så kanske passet går att sälja till någon ungdom? Det har tidigare funnits en lista vid vaktmästeriet på telefonnummer och namn.
Rapportera