Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lillån IBK Bollkul2020

Följ

Bollkul2020

Följ oss för uppdateringar
Följ
Lillån IBK
Innebandy
Bollkul2020

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • för 3 dagar sedan Anna Nyman

    Hej,

    Precis som Elin & Henrik skriver så hade vi sista tillfället förra helgen men fick tyvärr ställa in p.g.a vi blev för få ledare för att kunna hålla i denna träning :( vi drar igång med fotboll imorgon måndag 4/5 kl 17.00 på 5manna planerna nere vid lillåns fotbollsplaner. Hoppas så många som möjligt vill vara med på fotboll.

    Rapportera

    Rapportera

  • för 4 dagar sedan Henrik Björklund

    Jag fick i mailen att sista bollkul skulle ha varit förra lördagen men den fick ställas in. Det är fotboll på måndag 4/5 kl 17.00 vid lillåvallen.

    Rapportera

    Rapportera

  • för 4 dagar sedan Elin Snabb

    Det har varit brist på ledare föra vecka och den här helgen är det ingen då dem går över till måndagar istället. Kommer köra fotboll i lillån fotbolls plan kl:17:00 istället. Så från och med måndag den 4/5.

    Rapportera

    Rapportera

  • för 4 dagar sedan Rebecka Frimodig

    Hej! Har vi missat något, har bollkul upphört? Åkt dit flera lördagar i rad nu utan att det varit någon där, klantigt av oss, trott det varit Mail som gått till skräpposten men kan inte hitta några.

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 mar Sandra Samuelsson

    Vi har fått reda på att poolspelet för innebandytjejerna är inställt. Blir bollkul fortsatt inställt ändå? :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 29 dec 2025 Anna Nyman

    Hej! Vad roligt! Ni är välkomna ner den 10/1 kl 11.00 när vi drar igång för terminen igen 😀

    Rapportera

    Rapportera

  • 29 dec 2025 Simon

    Hej!
    Vi har en intresserad kille född 2020,
    Är det försent för anmälan?

    Rapportera

    Rapportera

  • 19 dec 2025 Anna Nyman

    Hej Johanna! Tråkigt att höra, men vi förstår 😀 jag tar bort henne från laget.se. Hoppas hon kommer tillbaka senare! God jul 🎄

    Rapportera

    Rapportera

  • 19 dec 2025 Johanna Strömberg

    Hej,

    Lilly Ahlin behöver tyvärr sluta på bollkul då det krockar med andra aktiviteter.
    / Johanna

    Rapportera

    Rapportera