Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lekebergs IF

Följ

Lekebergs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Lekebergs IF
Välj lag

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning P07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning PF13


      18:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:15
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      18:45
    • 17:40

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning PF12


      19:15
    • 18:00

      Städning Klubbhus PF12


      19:00
    • 18:30

      Träning P07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning med P07/08 PF-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-0203


      20:30
  • 5Fre
    • 18:00

      BK Forward - Lekebergs IF Svart PF-09


      19:30
  • 6Lör
    • 14:00

      Mariebergs IK (borta) P10


      15:30
  • 7Sön
    • 09:45

      Seriematch mot Sturehov P07/08


      12:30
    • 10:00

      Träning Röd


      12:00
    • 10:00

      Träning Grön


      11:00
    • 10:00

      Träning Blå


      12:00
    • 17:00

      Träning Zumba


      18:00
    • 17:00

      Träning PF12


      18:15
  • 8Mån
    v.24
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning PF13


      18:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P11


      19:15
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      18:45
    • 17:40

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning PF12


      19:15
    • 18:30

      Träning P07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning med P07/08 PF-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-0203


      20:30
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 10:00

      Träning Grön


      11:30
    • 10:00

      Östansjö IF (borta) F10/11


      12:00
    • 11:00

      ÖrebroSyrianska IF Ungdom Röd (borta) F10/11


      13:00
    • 15:00

      BK Ett Fyra 1 (hemma) P-0203


      17:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Rynninge IK (hemma) Seniorlag Herrar


      02:00
    • 10:00

      Träning Blå


      12:00
    • 10:00

      Träning Röd


      12:00
    • 11:30

      Seriematch mot Adolfsberg P07/08


      14:00
    • 14:30

      LIF röd P9 - Karlslund P11


      17:00
    • 17:00

      Träning Zumba


      18:00
    • 17:00

      Adolfsbergs IK Blå (borta) PF-09


      19:00
    • 17:00

      Match mot Östra Almby FK PF12


      18:00
  • 15Mån
    v.25
  • 16Tis
    • 08:30

      Fotbollsskola PF12


      11:30
    • 17:00

      Träning PF13


      18:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P11


      19:15
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      18:45
    • 17:40

      Träning P10


      19:00
    • 18:30

      Träning P07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning med P07/08 PF-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-0203


      20:30
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 09:30

      LIF svart P9 - Lillån P11


      12:00
    • 10:00

      Träning Blå


      12:00
    • 15:00

      ÖrebroSyrianska IF Ungdom 2 (hemma) F10/11


      17:00
    • 15:30

      Laxå IF 2 (hemma) PF-09


      17:30
    • 17:00

      Träning PF12


      18:15
  • 22Mån
    v.26
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning PF13


      18:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P07/08


      19:30
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning F10/11


      18:45
    • 17:40

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning PF12


      19:15
    • 18:30

      Träning P07/08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-0203


      20:30
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:30

      HOIF (hemma) F10/11


      11:30
  • 28Sön
    • 10:00

      Nora BK (hemma) P10


      11:15
    • 17:00

      Träning PF12


      18:15
  • 29Mån
    v.27
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning PF13


      18:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P07/08


      19:30