Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lysekils AIK F2013/14
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Lysekils AIK F2013/14.
F2013/14
Följ oss för uppdateringar
Nu har vi kommit en bit i planeringen kring sommarens höjdpunkt, Laxacupen!
Cupen kostar 1900:- per person, 1000 kr av dom betalar var och en spelare, resten betalas ur lagkassan.
Det kommer att komma ut en QRkod på mailen där man betalar in 1000 kr senast den 5 Maj.
Man skall vara anmäld och Pengarna MÅSTE vara på lagkontot den 5 Maj om man skall med på cupen.
Vi har öppnat upp anmälan till cupen för de som ändrat sig, vill man inte med men är anmäld så vill vi att man avanmäler sig. Har man inte anmält sig men vill med har man nu chans att anmäla sig.
Snart drar serierna igång,det är fortfarande några som inte betalt avgiften så vi påminner igen om att det måste vara betalt för att man skall få spela.
Nästan alla matcher ligger nu inne under kalendern här på vår sida, ta en kik där så har ni lite koll.
| Träning | 11 maj, 16:30 |
| Träning | 13 maj, 16:30 |
| Bollkallar Dammatch | 15 maj, 18:30 |
| Melleruds IF (borta) | 17 maj, 11:00 |
| Stenungsunds IF F 14 Röd (hemma) | 17 maj, 16:00 |
| Igår | Arbetsdag på Lilla Gullmarsvallen. |
| 28 apr | LAIK-DAGEN 9/5 CA 10,00-14,00 |
| 24 apr | LAIKs Barn & Ungdomssektion |
| 26 mar | Gullmarscupen 2026 |
| 25 mar | SAVE THE DATE 260509 |
Hej!
RapporteraNu har en individuell qrkod skickats ut för betalning för laxacupen. Skulle man inte fått en eller något blivit tokigt får ni gärna återkomma till mig så skickar jag en ny. Betalningen måste vara gjord senast 5/5.
Rapportera
Har betalat för Eva o Elin ⚽ska bli super kul!
RapporteraRapportera
Har betalat för Norah
RapporteraRapportera