Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ljungby IF Dam

Följ

Dam

Följ oss för uppdateringar
Följ
Tabell
Lag M V O F P
1 Husqvarna FF (D1) 8 7 1 0 22
2 Jönköpings Södra IF/Husqvarna FF (F17) 8 6 0 2 18
3 Växjö DFF (F17) 5 5 0 0 15
4 Tingsryd United FC (D4) 6 4 1 1 13
5 Westbo United DFF (D3) 4 4 0 0 12
6 IF Hallby FK (D4) 8 3 3 2 12
7 IFK Värnamo (F16) 4 4 0 0 12
8 Hovshaga AIF (D3) 4 4 0 0 12
9 Räppe GOIF (D3) 4 4 0 0 12
10 Älmhults IF (D1) 7 4 0 3 12
11 IFK Kalmar (F17) 10 4 0 6 12
12 Skillingaryds IS (D4) 7 3 1 3 10
13 Alvesta GIF (D4) 4 3 0 1 9
14 Tjust IF FF (D1) 5 3 0 2 9
15 RÅsLB (F15) 3 3 0 0 9
16 Mariebo IK (D2) 5 3 0 2 9
17 Ljungby IF (D3) 4 3 0 1 9
18 Mariebo IK/IF Haga B (D4) 5 3 0 2 9
19 BoIF (D4) 4 3 0 1 9
20 Tranås FF (D3) 4 3 0 1 9
21 Madesjö IF (D3) 7 3 0 4 9
22 Vimmerby IF B (D4) 5 3 0 2 9
23 Färjestadens GOIF (D2) 5 3 0 2 9
24 Växjö DFF (F19) 7 2 2 3 8
25 Husqvarna FF (F16) 3 2 1 0 7
26 Tabergs SK (D3) 3 2 1 0 7
27 Tenhults IF (D4) 3 2 1 0 7
28 Team Södermöre (D4) 3 2 1 0 7
29 Norrahammar/Egnahem (D4) 3 2 1 0 7
30 Kristianstads DFF (F19) 3 2 1 0 7
31 Rottne IF (D4) 5 2 1 2 7
32 Runsten-Möckleby IF (D3) 5 2 1 2 7
33 Växjö BK (D2) 6 2 1 3 7
34 Bankeryds SK (D2) 6 2 1 3 7
35 Vimmerby IF (D2) 2 2 0 0 6
36 Räppe GOIF B (D4) 2 2 0 0 6
37 Emmaboda IS (D4) 4 2 0 2 6
38 Torpa FF (D3) 2 2 0 0 6
39 Linköpings FC (F17) 2 2 0 0 6
40 Tingsryd United FC (D2) 3 2 0 1 6
41 Nässjö FF (D4) 2 2 0 0 6
42 IFK Värnamo Dam (D1) 4 2 0 2 6
43 Habo IF (D4) 3 2 0 1 6
44 ÖIS/Vista U (D4) 2 2 0 0 6
45 Glömminge-Algutsrums IF (D3) 2 2 0 0 6
46 IF Linné (D4) 3 2 0 1 6
47 Hestra/Grimsås (D4) 3 2 0 1 6
48 Hovshaga AIF (D4) 3 2 0 1 6
49 Ljungby IF (F15) 3 2 0 1 6
50 Hultsjö/Vrigstad (D4) 2 2 0 0 6
51 IFK Kalmar (D3) 2 2 0 0 6
52 FC Vetlanda Dam (F16) 2 2 0 0 6
53 Holsby SK (D3) 4 2 0 2 6
54 Frödinge-Brantestad SK (D4) 3 2 0 1 6
55 Tranås FF (F16) 3 2 0 1 6
56 Lindsdals IF (D3) 4 2 0 2 6
57 Lagans AIK (D2) 5 2 0 3 6
58 Jönköpings Södra IF (D2) 6 2 0 4 6
59 Ramdala IF (D3) 2 1 1 0 4
60 Alvesta GOIF (F16) 2 1 1 0 4
61 IFK Grimslöv (D4) 2 1 1 0 4
62 Sandsbro AIK (D4) 3 1 1 1 4
63 Emmaboda IS (D3) 5 1 1 3 4
64 Hovmantorps GoIF (D4) 4 1 1 2 4
65 LGOIF/HGOIF (D4) 4 1 1 2 4
66 Mariebo IK (F17) 5 1 1 3 4
67 Forserums IF (D4) 6 1 1 4 4
68 IFK Borgholm (D3) 4 1 1 2 4
69 Älmhults IF (D4) 1 1 0 0 3
70 IFKO/RBK 1 1 0 0 3
71 IFK Norrköping FK (F17) 1 1 0 0 3
72 IFK Berga (P14) 1 1 0 0 3
73 FC Vetlanda Dam (D4) 2 1 0 1 3
74 Växjö BK (F15) 1 1 0 0 3
75 IFK Tidaholm (D3) 1 1 0 0 3
76 Skultorps IF (D2) 1 1 0 0 3
77 Sjöstaden DFF Karlskrona (F17) 2 1 0 1 3
78 IF Elfsborg F16, Flickor Div 3 Västergötland 2024 1 1 0 0 3
79 Ulricehamns IFK (D2) 1 1 0 0 3
80 Lagans AIK (D4) 1 1 0 0 3
81 Skövde KIK (D3) 1 1 0 0 3
82 Västerviks damfotboll IF 1 1 0 0 3
83 Kronängs IF (D4) 1 1 0 0 3
84 Bröndby (F19 DK) 1 1 0 0 3
85 Smedby AIS (D1) 1 1 0 0 3
86 Linköping FC (F19) 1 1 0 0 3
87 Hanaskogs IS (D3) 1 1 0 0 3
88 Asarums IF FK (D3) 1 1 0 0 3
89 Bäckebo GOIF (D4) 1 1 0 0 3
90 Utsiktens BK (D2) 1 1 0 0 3
91 Växjö DFF (F17) 1 1 0 0 3
92 Tjust IF FF B (D4) 1 1 0 0 3
93 Mariebo IK (F16) 3 1 0 2 3
94 Mörbylånga GOIF (D4) 2 1 0 1 3
95 Malmö FF (F19) 2 1 0 1 3
96 Hultsfreds FK (D4) 2 1 0 1 3
97 MIF/HIF U (D4) 3 1 0 2 3
98 IFK Kalmar (E1) 2 1 0 1 3
99 Gripenbergs BK (D4) 2 1 0 1 3
100 Kalmar AIK FK (D3) 2 1 0 1 3
101 Waggeryds IK (D3) 2 1 0 1 3
102 RÅs LB (D3) 5 1 0 4 3
103 Team Södermöre (D2) 4 1 0 3 3
104 Sjöstaden DFF Karlskrona (D2) 3 1 0 2 3
105 Lommaryds IF (D4) 3 1 0 2 3
106 ÖIS/Vista (D3) 3 1 0 2 3
107 Västerviks damfotboll IF B (D4) 4 1 0 3 3
108 Växjö BK (D3) 6 1 0 5 3
109 Ekhagens IF (D4) 2 0 2 0 2
110 Bankeryds SK (D3) 2 0 2 0 2
111 Mönsterås GOIF F16 3 0 2 1 2
112 Färjestadens GOIF F16 1 0 1 0 1
113 Jönköpings Södra IF (F15) 1 0 1 0 1
114 Sommens AIF (D4) 1 0 1 0 1
115 IFK Borgholm (9-m) 1 0 1 0 1
116 Vederslöv-Dänningelanda IF (D4) 1 0 1 0 1
117 HIF/MIF (D4) 1 0 1 0 1
118 Eskilsminne IF (F17) 1 0 1 0 1
119 Sunnerbo Dam (D4) 1 0 1 0 1
120 FC Lagan 1 0 1 0 1
121 Ulvåkers IF (D3) 1 0 1 0 1
122 Alingsås IF FF (EE) 1 0 1 0 1
123 Mullsjö IF (D3) 1 0 1 0 1
124 Runsten-Möckleby IF B (D4) 2 0 1 1 1
125 Nässjö FF (F16) 2 0 1 1 1
126 Ronneby BK (D3) 2 0 1 1 1
127 Mönsterås GOIF 2 0 1 1 1
128 Lekeryd-Svarttorps SK (D4) 2 0 1 1 1
129 Kalmar Södra/Hossmo (D3) 4 0 1 3 1
130 Växjö DFF (F2008) 2 0 1 1 1
131 Ljungby IF (D4) 0 0 0 0 0
132 Husqvarna FF (F17) 0 0 0 0 0
133 IFK Karlshamn (D3) 0 0 0 0 0
134 Göteborgs DFF (D2) 0 0 0 0 0
135 Hjulsbro IK (D3) 0 0 0 0 0
136 Gällstads FK (D4) 0 0 0 0 0
137 Eskilsminne IF (F16) 0 0 0 0 0
138 Ekets GoIF 0 0 0 0 0
139 Ronneby BK Damer div.3 0 0 0 0 0
140 Ingelstads IK B 0 0 0 0 0
141 IFK Grimslöv /Vislanda IF 0 0 0 0 0
142 Lörby IF (D3) 0 0 0 0 0
143 Smedby/Trekanten (D3) 0 0 0 0 0
144 Tabergs SK B (D4) 0 0 0 0 0
145 Jönköpings Södra IF/Husqvarna FF (F17) 0 0 0 0 0
146 IF Haga (D4) 0 0 0 0 0
147 Högsby IK (D4) 0 0 0 0 0
148 Tjust IF FF B (D4) 0 0 0 0 0
149 Mariebo IK F08 (2) 0 0 0 0 0
150 Mariebo IK F07 0 0 0 0 0
151 IF Haga (F15) 0 0 0 0 0
152 Mullsjö IF (F15) 0 0 0 0 0
153 RBK/IFKO (D4) 0 0 0 0 0
154 Habo IF (F16) 0 0 0 0 0
155 Hovslätts IK (F15) 0 0 0 0 0
156 Lindsdals IF (P16) 0 0 0 0 0
157 Skillingaryds IS (F16) 0 0 0 0 0
158 Hultsjö/Vrigstad (F16) 0 0 0 0 0
159 IFK Värnamo (F15) 0 0 0 0 0
160 IFK Karlshamn (D2) 1 0 0 1 0
161 Mjölby AI FF (F2008) 1 0 0 1 0
162 HM IS (D4) 1 0 0 1 0
163 Västra Karups IF (D2) 1 0 0 1 0
164 Jämjö GoIF (D4) 1 0 0 1 0
165 Borens IK (D3) 1 0 0 1 0
166 Edenryds IF Damer (D4) 1 0 0 1 0
167 Liatorp-Eneryda IF (D3) 1 0 0 1 0
168 Ingelstads IK F 08-09-10 1 0 0 1 0
169 IFK Påryd (D4) 3 0 0 3 0
170 IFÖ/Bromölla IF (D1) 1 0 0 1 0
171 IS Halmia (D1) 1 0 0 1 0
172 FC Hessleholm (D2) 1 0 0 1 0
173 IK Frisco (D2) 1 0 0 1 0
174 Kristianopels GoIF (D3) 1 0 0 1 0
175 Gamleby FF (D4) 1 0 0 1 0
176 FC Vetlanda Dam (D3) 3 0 0 3 0
177 Smedby/Trekanten (D3) 2 0 0 2 0
178 IF Eksjö Fotboll (D2) 1 0 0 1 0
179 Bors SK (F15) 1 0 0 1 0
180 Waggeryds IK (F15) 1 0 0 1 0
181 IFK Lammhult (D4) 1 0 0 1 0
182 Ingelstads IK (D4) 1 0 0 1 0
183 Västerviks damfotboll IF (D3) 1 0 0 1 0
184 Skultorps IF 1 0 0 1 0
185 Laholms FK F09/10 1 0 0 1 0
186 Smålandsstenars GOIF (F15) 2 0 0 2 0
187 Holsby SK (D4) 1 0 0 1 0
188 Örgryte IS (D1) 1 0 0 1 0
189 Hossmo BK /Kalmar Södra (D4) 1 0 0 1 0
190 Ulricehamns IFK (F17) 1 0 0 1 0
191 Landsbro IF FK (D4) 4 0 0 4 0
192 Westbo United DFF (D4) 1 0 0 1 0
193 Jönköpings Södra IF (F16) 2 0 0 2 0
194 Ekhagens IF (F15) 1 0 0 1 0
195 Brämhults IK (D3) 1 0 0 1 0
196 Rydaholms GoIF (D4) 4 0 0 4 0
197 Bors SK (D4) 3 0 0 3 0
198 IFK Osby (D3) 3 0 0 3 0
199 Sjötofta/Nittorp/Limmared (D5) 2 0 0 2 0
200 Herrestads AIF (F17) 1 0 0 1 0
201 Hovslätts IK (D4) 3 0 0 3 0
202 Rosenfors IK (D4) 4 0 0 4 0
203 Råslätt SK (F16) 1 0 0 1 0
204 Ryssby IF (D4) 3 0 0 3 0
205 Uppvidinge Dam (D4) 1 0 0 1 0
206 Månsarps IF (D4) 3 0 0 3 0

Match

Ljungby IF (D3)

4 - 1
Lagavallen 2, Ljungby
23 mars 2024
14:00

IFK Osby (D3)

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Almasa Pandzic 1 2 1 0 0 0
Hanna Otterholm 1 1 0 0 0 0
Tuva Persson 1 1 0 0 0 0
Kajsa Persson 1 0 1 0 0 0
Lovisa Kronvall 1 0 1 0 0 0
Alice Krafth 1 0 0 0 0 0
Basan Abuowda 1 0 0 0 0 0
Elonida Dautaj 1 0 0 0 0 0
Emelie Önnestam 1 0 0 0 0 0
Ida Angel 1 0 0 0 0 0
Moa Alahannu 1 0 0 0 0 0
Nora Lindqvist 1 0 0 0 0 0
Rebecca Johansson 1 0 0 0 0 0
Rouya Saburi 1 0 0 0 0 0
Stina Petersson 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng