Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Linderöds IF Seniorlag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Linderöds IF Seniorlag Herrar.
Seniorlag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Men Helge 20+2 blir väl ändå 22 eller? :/ Bra skrivet Jönne, jag håller med. :)
Rapportera
man kan bli så jävla trött på allt gnällande på oss spelare å tränare när vi förlorar,tror inte ni är besviknare än oss spelare,om ni tror att ni är bättre än hos,kom ner å träna me oss,ja tror mycket på oss i linderöd vi kan mycket bättre,de vet vi själva om,
Rapportera
Är det andra regler i B-lagstrean?? 20 Spelare?? I de lägre divisionerna spelar vi 11 mot 11 vilket blir 22 om inte Waldo Wendt var helt snett på det när han lärde mig att räkna i första klass!! :) :)
Klart du ska köra o titta idag det är lika mycket fotboll i andralaget som i första :) , 20 spelare som slåss om en boll o 2 spelare som inte vill se den bakom sig. Dessutom är det fotbollsväder. :)
Rapportera
Ni gjorde en bra match grabbar. Nästa vecka blir det comeback för min del. Så på med benskydden, för jag är rejält sugen. Gualöv ska få känna av denna förlusten rejält. Kom igen nu grabbar.
Rapportera
Varför är det så att när man inte vinner då är det fel på tränaren? Det är väl ändå spelarna det handlar om! Vi förlorade, visst, men Everöd var bäst i går det kan vi väl ändå va överens om. 08Ponna skriver att RÄDZÅCKS aldrig sviker och det gör inte vi i "lilla" klacken heller. Nä stå på er killar JAG vet vad ni kan och det är många matcher kvar. :)
Rapportera
Jag hade fel, sist det hände var min själ o da -97..... 10 år sen sist... :/
Rapportera