Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kulltorps GoIF A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Kulltorps GoIF A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Ni som inte har provat ut träningsoveraller kan göra det på Lördag.
Det ligger en lista där nere som ni får fylla i storlek och nummer och ev. namn om ni vill ha det på overallerna, (namn kostar ca. 100 kr extra.)
Senast nästa torsdag måste jag har fått in alla namn.
Säg gärna till folk som ni vet inte har provat ut.
Trevlig helg och kom gärna ner till Liavallen kl. 9 imorgon och hjälp Tommy med Co.
Glöm nu inte å träna ikväll för efteråt är det ju lite snack och även lite fika.
Ni som är skadade (om det är nån) kan ju komma ner och hjälpa mig och snickra lite så man gör sig förtjänt av lite mackor efteråt :)
God Morgon ALLA !
På lördag kl.09.00 så kör vi ett pass o försöker få klart så att vi kan börja måla invändigt i "boa". Det vore väldigt bra om så många som möjligt kan komma . Vi behöver nämligen kunna flytta ner grejor från klubbstugan , nu när träningarna börjar . Så alla är välkomna !!! Mvh Byggarna :)
Hej grabbar. Ligger i 40 graders feber idag så jag var inte ens nära att kunna delta. Härligt att vi har vår egen big-mikael att luta oss mot. Hörde att det var fler krassliga. Vi försöker kurera oss så vi kan träna torsdag med efterföljande möte/ en kokande coach
Rapportera
Markus: Hur ser overallerna ut? Jag är intresserad av en om det är nya.
Rapportera