Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF F-15/16
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Kinna IF F-15/16.
F-15/16
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Varje år får alla lag i Kinna IF tilldelade ett par tillfällen då man måste bemanna Kinna IF:s Seconhand butik. På grund av vårt relativt lilla lag så har jag lyckats banta ner från 6 till 3 tillfällen.
Det är tre lördagar (2, 9 och 16 september) där två föräldrar per tillfälle är med och hjälper till i butiken mellan 10:00 och 13:00.
Jag tänker att jag låter er meddela vilken dag som skulle passa er bäst istället för att jag tilldelar er tider. Svara med en kommentar till denna nyhet. Meddela senast lördagen den 26:e Augusti
Den 9:e september är det Skene MarteCupen och då kanske det blir svårt att få loss någon förälder som kan ställa upp med att stå i Secondhand butiken. Jag ska kolla om det går att byta med något annat lag om det inte skulle lösa sig för oss.
/ Ledarna
Jag kan stå i butiken den 9/9!
RapporteraRapportera
Jag kan den 9:e och den 16:e :)
RapporteraRapportera
Den 2:a eller 16:onde passar mig bra.
RapporteraRapportera
Kan tyvärr bara den 16/9
RapporteraRapportera
9e eller 16e kan jag hjälpa till
RapporteraRapportera
2:a funkar för oss
RapporteraRapportera