Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IBK

Följ

Kinna IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Kinna IBK
Välj lag

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 17:30

      Träning P09


      18:50
    • 18:30

      Träning P03-04


      20:00
    • 18:50

      Träning P07


      20:10
    • 19:30

      Träning F05-06


      21:00
  • 2Fre
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
  • 3Lör
    • 13:00

      IBF Horsby (hemma) P06


      15:00
  • 4Sön
    • 16:30

      Träning P08


      18:00
  • 5Mån
    v.41
    • 17:30

      Borås IBF (borta) P08


      19:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:10
    • 19:10

      Träning P07


      20:20
    • 20:20

      Träning P06


      21:30
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:00

      Träning P03-04


      19:30
    • 18:30

      Träning P09


      20:00
    • 19:30

      Träning F05-06


      21:00
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 18:00

      Träning F09-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 19:00

      Träning F07-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P06


      20:30
  • 8Tor
    • 17:30

      Träning P09


      18:50
    • 18:30

      Träning P03-04


      20:00
    • 18:50

      Träning P07


      20:10
    • 19:30

      Träning F05-06


      21:00
  • 9Fre
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 10:00

      Träning P13


      11:00
    • 14:00

      IBK Alingsås (borta) F09-11


      19:00
    • 14:00

      IBK Tygriket 99 F04-08 (borta) F05-06


      16:00
    • 16:30

      Träning P08


      18:00
  • 12Mån
    v.42
    • 18:00

      Träning P10


      19:10
    • 19:10

      Träning P07


      20:20
    • 20:20

      Träning P06


      21:30
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:00

      Träning P03-04


      19:30
    • 18:30

      Träning P09


      20:00
    • 19:30

      Träning F05-06


      21:00
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 18:00

      Träning F07-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F09-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 19:00

      Träning P06


      20:30
    • 19:00

      Föräldramöte P06


      20:00
    • 19:45

      Onsala IBK F 05/06 (hemma) F05-06


      21:45
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning P09


      18:50
    • 18:30

      Träning P03-04


      20:00
    • 18:50

      Träning P07


      20:10
    • 19:30

      Träning F05-06


      21:00
  • 16Fre
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
  • 17Lör
    • 10:00

      Varla IBK F 06/07 (borta) F05-06


      12:00
    • 10:00

      Fritsla IF (hemma) P08


      12:00
    • 12:00

      Nossebro IBK (hemma) P07


      14:00
    • 13:00

      Sandareds IBS (borta) P06


      15:00
    • 14:00

      IBK Lidköping (hemma) F07-08


      16:00
  • 18Sön
    • 10:00

      Träning P13


      11:00
    • 11:45

      Match Kinna vs TT P10


      15:00
    • 16:30

      Träning P08


      18:00
    • 17:30

      Onsala IBK 2 (borta) F01-03


      19:30
  • 19Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning F07-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:10
    • 19:10

      Träning P07


      20:20
    • 20:20

      Träning P06


      21:30
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:00

      Träning P03-04


      19:30
    • 18:30

      Träning P09


      20:00
    • 19:30

      Träning F05-06


      21:00
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 18:00

      Träning F09-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 19:00

      Träning F07-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P06


      20:30
  • 22Tor
    • 17:30

      Träning P09


      18:50
    • 18:30

      Träning P03-04


      20:00
    • 18:50

      Träning P07


      20:10
    • 19:30

      Träning F05-06


      21:00
  • 23Fre
    • 18:00

      Träning P12


      19:30
    • 19:00

      Svenljunga IBK (borta) P08


      21:00
  • 24Lör
    • 11:00

      Warberg IBF D2 (borta) F01-03


      13:00
    • 12:00

      BK Halna (borta) F07-08


      13:30
  • 25Sön
    • 10:00

      Träning P13


      11:00
    • 11:00

      Viskadalen IBK* (hemma) F05-06


      13:00
    • 11:30

      Fristads GoIF (borta) P07


      13:30
      Fristadhallen, Fristad
      Serie: Pantamera Pojkar 13 Södra
      Samlingsinfo: Almedahls
      Samlingstid: 10:00
      Anteckning: Info om Covid-19 och maxtak på publik kommer så fort vi fått svar från Fristad.
      Annars följer vi ett körschema med medföljande föräldrar.
      Alla spelare skall komma ombytta och duschar INTE efter match.
      Resultat och referat
    • 12:30

      Tranemo IBK (hemma) P09


      14:30
    • 14:30

      Hestrafors IF (hemma) P06


      16:30
    • 16:30

      Träning P08


      18:00
  • 26Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning F07-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:10
    • 19:10

      Träning P07


      20:20
    • 20:20

      Träning P06


      21:30
    • 20:30

      Falkenbergs IBK 2 (borta) F01-03


      22:30
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:00

      Träning P03-04


      19:30
    • 18:30

      Träning P09


      20:00
    • 19:30

      Träning F05-06


      21:00
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 18:00

      Träning F09-11


      19:00
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 19:00

      Träning F07-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P06


      20:30
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning P09


      18:50
    • 18:30

      Träning P03-04


      20:00
    • 18:50

      Träning P07


      20:10
    • 19:30

      Träning F05-06


      21:00
  • 30Fre
  • 31Lör