Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kulltorps GoIF A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Kulltorps GoIF A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringarTycker också det är okej med kritik till varje spelare, men sen kan du ta ut lagets tre bästa(t.ex "plus") varje match så vi kan lägga upp en "plusliga" i menyn. om du förstår vad jag menar.
Rapportera
Tycker Tommy Vestlund ska ha pris på årsfesten. Årets BLÖTASTE. O jag menar inte alkoholen....
Det bara stänkte ju om buggkungen :)
efterlysning på min mobil! spårlöst försvunnen efter igårkväll...nån som sett den ring mig hem 14143
..inge bra med så mycket kebab
tycker det är bra att moberg sätter 1-5 i betyg och lite kritik ! vet man vad man ska göra bättre till nästa match ! hoppas det blev lungt hemma hos nicklas ikväll ! hörde iaf att jesper hade spyt 5 gånger :) hah .
Rapportera
Nu sjönk ditt betyg betydligt Neijd ..
Men istället för MOBERG klass kanske vi skulle kalla det för Liverpool klass.Njut i morgon kväll av skönspelet på Anfield Road (kopps) vilken utskåpning det blir !! tippar 2-0 men mest för att det räcker. Hade det behövts mer så hade VI fixat det. Skall bli spännande att höra Mourinho bortförklaringar efter matchen... domaren eller vad det nu blir.. han är alltid en god förlorare..."s"
Kanske skall lägga till i betygsskalan 1-5 att vi kanske skall
ha en överkorsad 1:a ...
men vad skall vi kalla den urusel?
Eller Johan Lind klass ,bättre som supporter än på plan "s"!
Eller har ni ngt bra namn på lägsta betyg?? kanske kommer en del bra förslag under kvällen?
Hej Grabbar!
RapporteraMatchen är i Landeryd i dag inte Långaryd. Men Markus vet om detta.
Nu finns också en hattlista förA+B
inlagt. Så nu upp till er att komma med där !