Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kulltorps GoIF A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Kulltorps GoIF A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringarKvarnis : Precis. Måste ju lära dom små junisarna hur man beter sig :) Och funkar inte det får man väl ta till nävarna!
Rapporterapå sätt och vis, nej.Men gör man tre mål å två assist så förtjänar man ett par hattar.men men,som du sa,jag såg inte matchen å dom som fick hattar var säkert fruktansvärt bra så ja litar på personen som delade ut hattarna. Nu laddar vi för tre pinnar mot Burseryd idag!:)
RapporteraOm du inte ha sett matchen Danuel så behöver du inte kommentera hattarna.
Rapporteraundrar bara varför inte jake får någon hatt??han fick ju 3+2 poäng..hm..
RapporteraSeger idag för b laget. Se nu till att käka taggtråd till morgondagen. Så gör vi detsamma med A laget.
RapporteraJa som ni kanske vet sticker jag ju till Milano i helgen.Vill bara önska lycka till på fredag. Kommer att sitta med mobilen i örat och våndas. Kämpa väl o försök hålla den fina trenden.
Rapportera
Danuel du har kanske rätt i din åsikt om hattar. Tyckte att Jakob skulle ha för just sina 5 p ! men så funderar man på allt som vi missade och då kändes det som om det fanns andra som kämpadeoch slet och var mer värda hattarna !
RapporteraMen Jake är oehört effektiv och nyttig så hoppas vi kan hålla i gång han i b laget. Så vi får inte skämma bort han med förmycket hattar nu i början!!