Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kulltorps GoIF A-lag Herrar

Följ

A-lag Herrar

Följ oss för uppdateringar
Följ

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 30 jun 2007 Danuel

    ja detta var kanon gubbar,nu tar vi nya tag mot en fin höstsäsong.Tobbe "Hat-trick" Karlsson var grym i dag:)

    Rapportera

    Rapportera

  • 30 jun 2007 Markus

    Bra jobb på Liavallen idag gubbar och härligt med en seger det var otroligt skönt. Nu firar vi detta lite :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 30 jun 2007 Mikael

    Hurra, hurra, helt underbart med tre pinnar nu innan semestern.

    Rapportera

    Rapportera

  • 30 jun 2007 Robban

    hurra hurra, helt jävla underbart med 3 pinnar nu innan semestern.

    Rapportera

    Rapportera

  • 30 jun 2007 Niklas V

    Se till och ta en tre-poängare imorgon nu grabbar, viktigt match mot Barnarp som fick stryk med 1-4 i senaste serie-matchen, vi ska ta detta killar!! glöm de 4 senaste raka förlusterna, nya tag imorgon !!

    PS. det är vår match!!

    Rapportera

    Rapportera

  • 29 jun 2007 Moberg

    Ursäkta ! fixat till det nu !
    Se nu till att plocka lite hattar i morgon också !

    Rapportera

    Rapportera

  • 29 jun 2007 Niklas V

    Kom igen nu gubbar. Tagga ordentligt till i morgon. Kämpa, slita är det som gäller! Vinner vi närkamperna vinner vi matchen!!!

    PS.Moberg: Se till att kolla över hattligan i B-laget. Jag ligger på 4 hattar...DS.

    Rapportera

    Rapportera

  • 29 jun 2007 Moberg

    Sprid nu vidare tiderna om lördag kl 10,30 på liavallen för städning och nerplockning av tält . kl 12 gemensam lunch , 13,00 avresa mot Jönköping och match kl 15,00 mot Barnarp. Hoppas våra trogna fans inte gett upp hoppet ännu och reser med ! Nu skall vi bara avsluta våren med en 3-poängare. Krig,svett,tårar och vad mer som behövs för att vända den negativa trenden. Som det såg ut senast så är jag inte orolig samma inställning från alla och alla vet vad som krävs så löser vi detta ! litar på er till 100 % killar .

    Rapportera

    Rapportera

  • 28 jun 2007 markus

    Glöm inte att ni ska hjälpa till på Liavallen i dag med att resa tält. Senast Kl.17.00 så vi hinner med det innan träningen.

    Rapportera

    Rapportera

  • 27 jun 2007 Neijd

    Enligt rykte så ska nu domaren vi hade på träningslägret vara klar för att döma våra resterande matcher. Smålands fotbollsförbund hade tydligen hört talas om hans oerhörda pondus på planen och förmåga att se allt från sin position i mittcirkeln.

    Rapportera

    Rapportera