Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kulltorps GoIF A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Kulltorps GoIF A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Vi vann med 3-0! Fast det var verkligen ingen bra match från våran sida!
Rapportera
Aningen ändrade förutsättningar för kvällen..... Återbud eller nej tack pga annat från....Peps, Jocke, Nicke L, Uffe, David, Niklas V, Jeppe, .... nya spelare inkallade och vi kommer ge järnet ändå :)
Håll tummarna
/Daniel
kan inte vara med på matchen imorgon, fick inte ledigt från jobbet.
men ska försöka komma på torsdags träningen.
Undra om ni kör förbi mitt hus imorgon och kan plocka upp mig på vägen isf..
Rapportera
Kan inte finnas mycketatt hissa om min debut som vänsterback kommer först.
Skojar bara, tycker det var kul att spela vänsterback så tackar Nicke V för hissningen och så får vi se hur länge det dröjer innan jag står i mål.
Jag kanske åker själv till matchen imorgon då jag skall jobba natt på hotellet och då stannar jag nog på jobbet på vägen hem.
Sov gott.
Håller med Jonas att vi gör ingen bra match, däremot måste jag säga att sämre plan har jag nog ALDRIG spelat på och den skall vi tebax till på Lördag och möta Dörrarp/Vittaryd som är ett betydligt bättre lag än Bolmsö. Så då får vi det tufft.
Rapportera