Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kulltorps GoIF A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Kulltorps GoIF A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Alltid surt med skador!!! Skadelistan är lång, toklång! till alla er som tvingas avstå just nu Hoppas ni läker, och blir friska och hela snart igen! Till er övriga Hoppas ni får en bra träning ikväll, sen ser jag fram emot Klevshultskross på lördag! :) Ciao
Rapportera
Ingen aning om detta är taget från nån annan hemsida eller om du skrivit det själv. Uppge källa nästa gång!!
Har du stake att stå med ditt namn nästa gång så ska jag med största glädje ta upp diskussionen med dig.
håller med tobbe och anonym till en viss del, jag fick reda på att ja inte fick träna med gif, de var tydligen tvugna att betala en viss summa vilket de inte ville. Till vem pengarna skulle vet ja inte heller, antagligen Hgoif.
Därmed fick ja inte fortsätta heller.
nån som har svar?
Idag finns chansen att se FCF-TV med Glenn Hysén.
Legendaren drar historier från sin karriär och berättar vad som egentligen hände vid "Tobbe e klar" i Kalmar.
Välkomna.
fcfiskeback.se/blogg
Glöm nu inte vårstädningen i morgon måndag kl 16.30. Vi sätter också i näten inför träningen på tisdag där vi kör internmatch.
Rapportera
http://www.garaget.org/video/wlifwtdnvxxz
Rapportera