Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kulltorps GoIF A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Kulltorps GoIF A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Jag missar träningen på Lördag kan jag säga redan nu! Åker till Sthlm på Fredag och återkommer på Söndag kväll..
Låter fint Sadir! Sånt tycker vi om!
Jo. Kör som vanligt kl 11. Lägger in det i schemat.
Skulle ju mött LL men dom ställde in. Bra att du är med Lidèn....
alltid svårt att vara ödmjuk när man är i Gnosjö :)
Hörde att det va ont om folk, nu är det två veckor kvar med innebandy sen blir det boll. Så fler matcher hoppas jag defenitivt. Men då utgår jag ifrån att Big Mikael och Peps lirar :)
Blir ju svårt för Herr Sadir att ta sig in i en eventuell startelva med tanke på antalet personer på träningarna! Tuff konkurrens än sålänge menar jag!
Vem har sagt att ironin är en utdöende humor? :)
Sadirus lovade igår att han skulle göra fler matcher denna säsongen än förra.
Få se om han håller vad han lovar...
Hade ju varit bra för Kullarp! :)
hejsan everybodddyy allihopa. Fina träningsmatcher. Gott med ett möte med vaggry, då kan de smälla lite extra. Ses framöver bara snön försvinner. Ha det fint o kör hårt.
Rapportera
Hej!
Vilket intresse! men..
Det kommer iallafall finnas en liten låda på eran träning imorgon!
Den vill gärna bli fylld med lite skrammel som bara tar plats i era fickor :)
P.
Massage är inte min grej! men jag har bra massagekontakter! :)
Någon som har någon info om hur det blir med matchen i morgon med tanke på det kalla snöiga vädret och gnosjös plan som inte får saltas?
Rapportera