Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
  • 4Lör
    • 11:00

      Hestrafors/Bollebygds Vit (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Matchspel mot Örby P-14


      13:00
    • 14:00

      Göta BK (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 5Sön
    • 10:30

      Sätila SK (hemma) F-11/12


      12:30
    • 12:00

      Mariedals IK U (9:9) (hemma) A-lag Damer


      14:00
    • 12:00

      Kronängs IF Vit (hemma) P-10/11


      14:00
    • 16:00

      Borås AIK (hemma) P-06


      18:00
    • 16:15

      Högvads BK (borta) P-10/11


      18:15
  • 6Mån
    v.36
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:00
    • 18:15

      Sexdrega/Svenljunga (borta) F-08/09/10


      20:15
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:15

      Träning U16


      20:00
    • 18:15

      Byttorps IF Grön (hemma) P-12


      20:15
    • 18:15

      Byttorps IF Vit (hemma) P-12


      20:15
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning J-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Dalsjöfors GoIF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 18:00

      Ulricehamns IFK (hemma) P-07


      20:00
  • 11Lör
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 11:00

      Hajom/Västra Mark (hemma) F-11/12


      13:00
    • 11:00

      Ubbhults IF Gul (borta) P-13


      13:00
    • 11:30

      Trollhättans FK (borta) U17


      13:30
    • 12:30

      IFK Örby (borta) P-12


      12:30
    • 13:00

      Falkenbergs FF (hemma) U16


      15:00
  • 12Sön
    • 10:30

      Skene IF (borta) F-13/14


      12:30
    • 11:00

      Brämhults IK (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Gällstads FK (hemma) P-09


      12:00
    • 14:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) P-06


      16:00
    • 15:00

      Vänersborgs FK (hemma) J-lag Damer


      17:00
    • 15:00

      IFK Öxnevalla Blå (borta) F-13/14


      17:00
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
      Viskavallen Pruhult 7 manna
      Samlingsinformation: Närvarokontroll och Träningsgenomgång
      Samlingstid: 16:50
      Anteckning: Krav på utrustning är benskydd och fotbollskor. Tips på utrustning är vattenflaska och kläder efter väder
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:00
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Svansjö (borta) P-10/11


      20:30
    • 19:00

      Nittorps IK U (borta) A-lag Damer


      21:00
    • 19:30

      Skoftebyns IF (hemma) P-06


      21:30
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 19:30

      Västra Frölunda IF (borta) U16


      21:30
  • 18Lör
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:00
    • 10:00

      Rydboholms SK (hemma) P-12


      11:00
    • 10:00

      Fotbollensdag P-14


      11:00
    • 11:00

      Skene IF (hemma) P-13


      13:00
    • 11:30

      Tvärred/Vegby/Gällstad (hemma) P-08


      13:30
    • 12:00

      Dalsjöfors GoIF Grön (hemma) F-13/14


      14:00
    • 12:00

      Dalsjöfors GoIF Svart (hemma) F-13/14


      14:00
    • 13:00

      Trollhättans FK/Halvorstorp (borta) J-lag Damer


      15:00
  • 19Sön
    • 11:00

      Timmele GoIF (borta) P-09


      12:30
    • 11:00

      Sätila SK (borta) P-12


      13:00
    • 12:00

      Skene IF (borta) P-12


      13:00
    • 15:30

      IFK Örby (borta) P-07


      17:30
    • 16:00

      Rydboholms SK (borta) P-08


      18:00
    • 16:00

      Bollebygds SK (borta) F-11/12


      18:00
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
    • 16:45

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning Fotbollsskolan


      18:30
    • 18:00

      Damlandslagsmatch på Kansliet F-11/12


      20:30
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:45
    • 17:45

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:15

      IFK Örby (hemma) P-12


      19:15
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning J-lag Damer


      20:00
    • 18:45

      Mariedals IK (hemma) P-07


      20:45
    • 18:45

      Kinna-Mariedal P-07


      19:00
    • 19:00

      Norrby IF (borta) U17


      21:00
    • 19:30

      Byttorps IF U1 (borta) A-lag Herrar


      21:30
    • 19:30

      Skövde AIK (borta) P-06


      21:30
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 19:30

      Bergdalens IK (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 25Lör
    • Heldag

      Tifunny Cup F-08/09/10

    • Heldag

      Tifunny Cup F-08/09/10

    • 11:00

      Sjömarken/Sandared (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Gånghester/Målsryd Gul (hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      Gånghester/Målsryd Svart (hemma) P-12


      12:00
    • 12:00

      Toarpsalliansen (hemma) A-lag Damer


      14:00
    • 14:00

      Byttorps IF (borta) P-06


      16:00
  • 26Sön
    • Heldag

      Tifunny Cup F-08/09/10

    • Heldag

      Tifunny Cup F-08/09/10

    • 10:30

      Brämhults IK (hemma) F-13/14


      12:30
    • 11:00

      Skene IF (hemma) F-11/12


      13:00
    • 11:30

      Sandareds IF (hemma) F-13/14


      13:30
    • 12:00

      Vänersborgs IF (hemma) J-lag Damer


      14:00
    • 12:20

      Ulricehamns IFK Svart (borta) P-08


      14:20
    • 14:20

      Ulricehamns IFK Vit (borta) P-09


      15:50
    • 15:00

      Rydboholms SK (hemma) P-10/11


      17:00
    • 15:00

      Domare P10 P-06


      16:30
    • 15:00

      Högvads BK (hemma) P-13


      17:00
    • 15:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:00

      Vara SK (hemma) U17


      18:00
    • 16:00

      Varbergs BoIS FC (hemma) U16


      18:00
    • 17:00

      Kronängs IF Vit (borta) P-10/11


      19:00
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor