Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Kinna IF
Välj lag

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
  • 2Lör
    • 08:00

      Kronäng cup P-10/11


      20:00
    • 08:25

      Kronäng Arena Cup P-09


      13:00
    • 14:00

      IK Oddevold (borta) U17


      16:00
    • 14:00

      Högvads BK (borta) P-07


      16:00
  • 3Sön
    • 11:00

      Ulricehamns IFK Blå (borta) P-08


      13:00
    • 15:00

      Byttorps IF (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 4Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08/09/10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Svenljunga IK (hemma) P-08


      20:30
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:15

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning J-lag Damer


      20:00
    • 19:15

      Sandareds IF (borta) A-lag Herrar


      21:15
    • 19:30

      IFK Falköping FF (borta) U17


      21:30
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 15:00

      Träning U17


      16:30
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
  • 9Lör
  • 10Sön
    • Heldag

      Borås Arena cup P-12

    • 09:00

      Borås arena cup (hemma) P-12


      15:00
    • 09:00

      Borås arena cup (hemma) P-12


      15:00
    • 10:00

      Träning J-lag Damer


      11:00
    • 11:00

      Internmatch 9-manna med våra p09 P-10/11


      13:00
    • 11:00

      Träning P-09


      12:30
    • 13:00

      Landskrona BoIS (borta) U16


      15:00
    • 14:40

      Borås Arena Cup F-11/12


      18:40
    • 17:00

      Kronängs IF (borta) P-07


      19:00
  • 11Mån
    v.41
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 19:00

      Vänersborgs IF (hemma) U17


      21:00
    • 19:15

      Match Baik P-06


      21:00
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 15:30

      Träning U17


      17:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
      Konstgräset
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
  • 16Lör
    • 13:30

      Helsingborgs IF (hemma) U16


      15:30
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.42
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:15

      Träning U16


      20:00
  • 21Tor
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
  • 23Lör
    • 10:15

      Träningsmatch Bergdalens IK P-08


      13:00
    • 14:30

      Ängelholms FF (hemma) U16


      16:30
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 18:15

      Träning P-06


      20:00
    • 18:15

      Träning U16


      20:00
  • 28Tor
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning J-lag Damer


      20:00
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Quality Hotel Cup J-lag Damer


      00:00
  • 30Lör
    • Heldag

      Quality Hotel Cup J-lag Damer

    • 14:00

      Falkenbergs FF (borta) U16


      16:00
  • 31Sön