Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
    • 16:45

      Träning U16


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      IF Elfsborg (hemma) U16


      20:00
    • 18:00

      Mariedals IK (borta) P-10/11


      20:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Sjömarken/Sandared (borta) P-07


      20:00
    • 19:00

      IFK Öxnevalla (9:9) (hemma) A-lag Damer


      21:00
  • 5Lör
    • 11:00

      Holmalunds IF (hemma) P-06


      13:00
    • 13:00

      Sjömarken/Sandared (hemma) F-06/07


      15:00
    • 13:45

      Dalsjöfors GoIF (borta) A-lag Herrar


      15:45
  • 6Sön
    • 11:00

      Fritsla IF Orange (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Fritsla IF Svart (borta) P-12


      13:00
    • 14:00

      Holmalunds IF (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Match Elfsborg P-09


      16:00
    • 15:00

      Fristads GoIF (borta) F-08/09/10


      17:00
    • 15:00

      Dalsjöfors GoIF Grön (hemma) F-11/12


      17:00
    • 15:30

      Rydboholms SK (hemma) P-08


      17:30
    • 17:00

      Byttorps IF Vit (hemma) P-10/11


      19:00
    • 17:00

      P10/11 Domare P-06


      18:30
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Byttorps IF (hemma) F-08/09/10


      20:00
    • 18:30

      IF Elfsborg (hemma) P-06


      20:30
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
  • 12Lör
    • 11:00

      Domare P10/11 P-06


      12:30
    • 11:00

      IFK Örby (hemma) F-04/05


      13:00
    • 11:00

      Fritsla IF (borta) P-10/11


      13:00
    • 11:00

      Somali FF (hemma) U16


      13:00
    • 11:00

      Västra Mark (hemma) P-10/11


      13:00
  • 13Sön
    • 11:00

      Sparsörs AIK (hemma) P-09


      13:00
    • 16:00

      Herrljunga SK FK (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Svenljunga/Sexdrega (borta) F-06/07


      18:00
    • 17:00

      Ulricehamns IFK Blå (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Hyssna IF (borta) A-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Kronängs IF (borta) P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:45

      Träning P-10/11


      19:15
    • 18:00

      Sandhult-Kinna P-09


      20:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:15
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Borås AIK (9:9) (hemma) F-04/05


      20:30
    • 18:45

      Föräldramöte för P05 U16


      19:45
    • 19:00

      Tranemoalliansen (borta) P-06


      21:00
  • 17Tor
    • 16:45

      Träning P-07


      18:30
      Pruhultsplanen mellandel
      Anteckning: Första 15 minuter går till uppvärmning på biytor, ibland ledarledda, ibland egenansvar i gruppen
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09/10


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06/07


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
  • 18Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 19:30

      Bergdalens IK (borta) U16


      21:30
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 10:00

      Brämhults IK (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Domare P10/11 P-06


      12:30
    • 11:00

      Dalsjöfors GoIF Grön (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Mariedals IK (hemma) P-10/11


      13:00
    • 11:15

      Dalsjöfors GoIF (borta) F-08/09/10


      13:15
    • 12:00

      Floda BoIF (borta) P-08


      14:00
    • 14:45

      Skene IF Svart (borta) P-12


      16:45
    • 14:45

      Skene IF Gul (borta) P-12


      16:45
    • 15:00

      Hus FF (9:9) (borta) A-lag Damer


      17:00
    • 16:00

      Sätila SK (hemma) F-11/12


      17:00
    • 16:00

      Svansjö (borta) F-06/07


      18:00
    • 18:00

      Tidaholms GoIF (borta) P-06


      20:00
    • 19:00

      Rydboholms SK (hemma) U16


      21:00
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Norrby IF (hemma) P-06


      20:30
    • 19:00

      Tranemoalliansen (borta) U16


      21:00
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 19:00

      Brämhults IK (borta) F-04/05


      21:00
  • 26Lör
    • 11:00

      Hestrafors/Bollebygd (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Sätila SK (hemma) P-12


      13:00
    • 14:40

      Bollflickor F-08/09/10


      17:00
    • 15:00

      Svenljunga IK U (hemma) A-lag Damer


      17:00
    • 15:00

      Gerdskens BK (borta) P-06


      17:00
  • 27Sön
    • 11:00

      Rävlanda AIS (borta) F-11/12


      12:00
    • 13:00

      Sjömarkens IF (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      Sätila SK (hemma) P-10/11


      16:00
    • 14:00

      Domare P10/11 P-06


      15:30
    • 14:30

      Match Sandared P-10/11


      16:00
    • 14:30

      Sandareds IF (borta) P-10/11


      16:30
    • 14:30

      Borås AIK (borta) P-09


      16:30
    • 15:00

      Byttorps IF (hemma) P-08


      17:00
    • 15:00

      Trollhättans BoIS (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 17:00

      Borgstena IF (hemma) F-08/09/10


      19:00
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:30

      IFK Örby (borta) P-10/11


      19:30
    • 17:45

      Träning P-10/11


      19:15
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      IF Elfsborg (hemma) P-07


      20:30
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:15