Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
  • 2Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 11:00

      Skene IF (hemma) P-09


      13:00
    • 15:00

      Halvorstorps IS (borta) U16


      17:00
    • 15:00

      IK Frisco (9:9) (hemma) F-04/05


      17:00
    • 17:00

      Säsongsavslutning F-04/05


      20:00
    • 17:30

      Tranemoalliansen (hemma) P-06


      19:30
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
    • 18:00

      Sista träningen Freddie Academy P-10/11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:15
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:30

      Wargöns IK (hemma) U16


      21:30
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
  • 10Lör
    • 10:00

      Träningsmatch - Lerum IF - 9 manna P-08


      13:00
    • 12:00

      Landvetter IS (hemma) A-lag Herrar


      14:00
  • 11Sön
    • 14:30

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) P-06


      16:30
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 18:00

      Säsongsavslutning P-10/11


      20:00
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      IF Elfsborg (borta) P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:15
  • 15Tor
  • 16Fre
    • Heldag

      Fotboll24 Invitational u14 P-06

    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
  • 17Lör
    • Heldag

      Fotboll24 Invitational u14 P-06

    • 10:00

      Träningsmatch Sparsör AIK 9-manna P-08


      13:00
    • 15:15

      IFK Björkö (borta) A-lag Herrar


      17:15
    • 16:30

      Träningsmatch mot IF Väster F-08/09/10


      18:00
  • 18Sön
    • Heldag

      Fotboll24 Invitational u14 P-06

    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan


      11:15
    • 11:00

      Träningsmatch Brämhults IK 9-manna P-08


      13:00
    • 11:15

      Träning P-09


      12:45
    • 12:45

      Träning P-13


      14:00
    • 13:00

      Norrby IF (borta) U16


      15:00
      Ramnavallen konstgräs
      Serie: Kval till SvFF:s P16 Nationell, Grupp 2
      Samlingsinfo: Kansliet
      Samlingstid: 11:20
      Anteckning: Ombyte på plats efteråt (om man vill)
      Resultat och referat
    • 14:00

      Träning F-04/05


      15:30
    • 15:30

      Träning P-10/11


      16:45
  • 19Mån
    v.43
  • 20Tis
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 17:45

      Säsongsavslutning F-11/12


      20:00
    • 18:45

      Träning F-04/05


      20:00
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (hemma) U16


      21:00
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 19:00

      Alingsås IF FF (hemma) U16


      21:00
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 08:00

      Höstcupen i Kullavik P-08


      19:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan


      11:15
    • 11:15

      Träning P-09


      12:45
    • 12:45

      Träning P-13


      14:00
    • 14:00

      Träning F-04/05


      15:30
    • 15:30

      Träning P-10/11


      16:45
    • 18:00

      Vänersborgs FK (borta) U16


      20:00
  • 26Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:00
  • 27Tis
    • 11:00

      Padel P-07


      13:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:15
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
  • 29Tor
    • 15:45

      Paddel och Bulls burgare P-08


      20:00
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      FIFA-kväll P-07


      22:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:15
  • 30Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      FIFA & Tacos P-09


      21:00
  • 31Lör
    • 13:00

      IF Elfsborg (borta) U16


      15:00