Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Källby IF KÄLLBY IF A/U LAG

Följ

KÄLLBY IF A/U LAG

Följ oss för uppdateringar
Följ
Källby IF
Fotboll
KÄLLBY IF A/U LAG
Träningsmatcher Herrar, Västergötland
Tabell
Lag M V O F P
1 Kinna IF A 9 6 0 3 18
2 IFK Skövde FK A 7 6 0 1 18
3 Lidköpings FK A 9 5 2 2 17
4 Bergdalens IK A 7 5 1 1 16
5 Gerdskens BK 6 5 0 1 15
6 Trollhättans FK 8 5 0 3 15
7 Trollhättans BoIS 4 4 0 0 12
8 Mariestads BK 6 3 3 0 12
9 Vänersborgs FK A 5 4 0 1 12
10 Arentorp/Helås FK 6 4 0 2 12
11 Dalstorps IF A 7 4 0 3 12
12 Gånghester/Målsryd 4 4 0 0 12
13 Åsaka SK 4 4 0 0 12
14 Rävlanda AIS 6 4 0 2 12
15 Skara FC A 8 3 2 3 11
16 IFK Mariestad A 6 3 2 1 11
17 Tidans IF 4 3 1 0 10
18 Skepplanda BTK A 4 3 1 0 10
19 Vänersborgs IF 6 3 1 2 10
20 Jula BK 5 3 1 1 10
21 Dalsjöfors GoIF 7 3 1 3 10
22 Tranemo IF 5 3 0 2 9
23 Trollhättans IF 7 3 0 4 9
24 Länghems IF 3 3 0 0 9
25 Björsäters IF 5 3 0 2 9
26 Sätila SK 4 3 0 1 9
27 Halvorstorps IS 4 3 0 1 9
28 Råda BK 7 2 3 2 9
29 Skene IF A 5 3 0 2 9
30 Göta BK 3 3 0 0 9
31 Syrianska FK Lidköping 5 3 0 2 9
32 Främmestads IK 4 3 0 1 9
33 Holmalunds IF 6 3 0 3 9
34 Våmbs IF 5 2 2 1 8
35 Fritsla IF 5 2 2 1 8
36 IFK Värsås 5 2 2 1 8
37 IK Gauthiod A 5 2 2 1 8
38 Levene-Skogslunds IF 7 2 2 3 8
39 Vårgårda IK A 9 2 2 5 8
40 IFK Örby 3 2 1 0 7
41 IFK Skövde FK U19 4 2 1 1 7
42 Stora Mellby SK 3 2 1 0 7
43 Brämhults IK 3 2 1 0 7
44 Falköpings FK 4 2 1 1 7
45 Herrljunga SK FK 3 2 1 0 7
46 BK Spark 4 2 1 1 7
47 Fagersanna IF 4 2 1 1 7
48 Skultorps IF 4 2 1 1 7
49 Mariedals IK 4 2 1 1 7
50 Hestrafors IF A 4 2 1 1 7
51 IK Frisco U 3 2 1 0 7
52 Vinninga AIF 3 2 1 0 7
53 Vara SK 5 2 1 2 7
54 Åsaka SK U 4 2 1 1 7
55 Alingsås IF FF A 5 2 1 2 7
56 Vretens BK 2 2 0 0 6
57 Dardania IF 2 2 0 0 6
58 Fröjereds IF 4 2 0 2 6
59 Gullspångs IF 3 2 0 1 6
60 Ulricehamns IFK 3 2 0 1 6
61 Edet FK 3 2 0 1 6
62 Lundsbrunns IF 3 2 0 1 6
63 Limmareds IF 4 2 0 2 6
64 Wargöns IK 3 2 0 1 6
65 Tidaholms GoIF A 4 2 0 2 6
66 Högvads BK 4 2 0 2 6
67 Sjötofta IF 4 2 0 2 6
68 Rydboholms SK 4 2 0 2 6
69 Torestorp-Älekulla FF 4 2 0 2 6
70 Kinne-Vedums IF 4 2 0 2 6
71 Töreboda IK 7 2 0 5 6
72 Lidköpings FK U19 4 2 0 2 6
73 Trollhättan Syrianska FK 4 1 2 1 5
74 Tibro AIK FK 3 1 2 0 5
75 Ulvåkers IF 3 1 2 0 5
76 Jung/Kvänum 10 IF 4 1 2 1 5
77 Götene IF A 5 1 2 2 5
78 Skene IF U19 2 1 1 0 4
79 Åsarp-Trädet FK 2 1 1 0 4
80 Trässbergs BK 4 1 1 2 4
81 Emtunga/Tråvad/Larv 2 1 1 0 4
82 Skövde AIK U19 4 1 1 2 4
83 IFK Trollhättan 4 1 1 2 4
84 Ardala GoIF 3 1 1 1 4
85 Sils IF 5 1 1 3 4
86 Moholms SK 4 1 1 2 4
87 Hova/Weimer Lyrestad 3 1 1 1 4
88 Ekedalens SK 4 1 1 2 4
89 Somaliska FK Trollhättan 4 1 1 2 4
90 Floby-Grolanda IF A 3 1 1 1 4
91 IFK Falköping FF 5 1 1 3 4
92 Skoftebyns IF 4 1 1 2 4
93 IFK Tidaholm A 8 1 1 6 4
94 Rackeby IK 1 1 0 0 3
95 Härryda IF Senior A 1 1 0 0 3
96 Sparsörs AIK 1 1 0 0 3
97 Palmyra IK 1 1 0 0 3
98 Axvalls IF 2 1 0 1 3
99 Halvorstorps IS P19 2 1 0 1 3
100 Kinnarp-Slutarps IF 1 1 0 0 3
101 Nässjö FF 1 1 0 0 3
102 Rångedala IK 2 1 0 1 3
103 Partille IF FK 1 1 0 0 3
104 Gånghesters SK/Målsryds IF U 1 1 0 0 3
105 FC Wallalos 1 1 0 0 3
106 IK Frisco 1 1 0 0 3
107 Herrestads AIF 1 1 0 0 3
108 Gerdskens BK U19 1 1 0 0 3
109 Sandareds IF 3 1 0 2 3
110 Borås AIK 2 1 0 1 3
111 IFK Mariestad J 1 1 0 0 3
112 Månstads IF 2 1 0 1 3
113 Sollebrunns AIK 2 1 0 1 3
114 Hemsjö IF 1 1 0 0 3
115 IFK Hjo 1 1 0 0 3
116 Hössna/Timmele 1 1 0 0 3
117 Torp GoIF 1 1 0 0 3
118 Adolfsbergs IK 1 1 0 0 3
119 Hössna/Timmele U 1 1 0 0 3
120 Elmer-Fåglum FK 1 1 0 0 3
121 Laxå IF 1 1 0 0 3
122 Södra Härene IF 4 1 0 3 3
123 Ekedalens SK U 1 1 0 0 3
124 Kronängs IF 2 1 0 1 3
125 IF Tymer 2 1 0 1 3
126 Sandhults SK 1 1 0 0 3
127 Norrmalms IK 1 1 0 0 3
128 Tölö IF A 1 1 0 0 3
129 Derome-Åskloster FF 1 1 0 0 3
130 Vänersborgs FK U19 1 1 0 0 3
131 IFK Kristinehamn A 1 1 0 0 3
132 IF Örnen 1 1 0 0 3
133 Adolfsbergs IK U 1 1 0 0 3
134 IK Kongahälla A 1 1 0 0 3
135 Källby IF 2 1 0 1 3
136 IFK Tidaholm U 1 1 0 0 3
137 Munkedals IF 1 1 0 0 3
138 Ulvåkers IF U 1 1 0 0 3
139 Lidköpings FK U 1 1 0 0 3
140 Edets FK U 1 1 0 0 3
141 Edsvära-Norra Vånga FF 3 1 0 2 3
142 Hol/Säven 2 1 0 1 3
143 Tvärred-Vegby FC U 2 1 0 1 3
144 Fristads GoIF 2 1 0 1 3
145 Örslösa-Söne IK 3 0 3 0 3
146 Tomtens IF U 2 1 0 1 3
147 Kållandsö GoIF 2 1 0 1 3
148 Gårda BK 2 1 0 1 3
149 Strömtorps IK 2 1 0 1 3
150 Floby-Grolanda IF U1 2 1 0 1 3
151 Trollhättans FF 3 1 0 2 3
152 Annelunds IF 2 1 0 1 3
153 Södra Vings IF 2 1 0 1 3
154 Ubbhult/Hällingsjö 3 1 0 2 3
155 Östadkulle SK 3 1 0 2 3
156 Tvärred-Vegby FC 4 1 0 3 3
157 Hedareds BK 5 1 0 4 3
158 Valtorps IF 3 1 0 2 3
159 Sjuntorps IF 3 1 0 2 3
160 Mellby IK 3 1 0 2 3
161 BK Trix 3 1 0 2 3
162 Borgunda IK 2 0 2 0 2
163 Byttorps IF 6 0 2 4 2
164 Romelanda UF 1 0 1 0 1
165 Västra Frölunda IF A 1 0 1 0 1
166 Ulvåkers IF C 1 0 1 0 1
167 Elmer-Fåglum FK U 1 0 1 0 1
168 Sjuntorps IF U 1 0 1 0 1
169 Skövde AIK U21 1 0 1 0 1
170 Degerfors IF U21 1 0 1 0 1
171 Sandhems IF 1 0 1 0 1
172 FC Skövde 1 0 1 0 1
173 Åtorps IF 1 0 1 0 1
174 SK Mjörn 1 0 1 0 1
175 Vedums AIS 1 0 1 0 1
176 KB Karlskoga FF 1 0 1 0 1
177 Falköpings FK U 1 0 1 0 1
178 Lödöse Nygård IK 1 0 1 0 1
179 Björketorps IF 2 0 1 1 1
180 Vartofta SK 2 0 1 1 1
181 Alingsås City FF 2 0 1 1 1
182 Äspereds IF 2 0 1 1 1
183 Upphärads IS 4 0 1 3 1
184 Värings GoIF A 2 0 1 1 1
185 Tomtens IF 3 0 1 2 1
186 Töllsjö IF 3 0 1 2 1
187 Grolanda/Floby U 0 0 0 0 0
188 Grolanda/Floby 0 0 0 0 0
189 IFK Hindås A-lag 0 0 0 0 0
190 Åsarp-Trädet FK U 0 0 0 0 0
191 Mariestads BK U 0 0 0 0 0
192 Jula BK U 0 0 0 0 0
193 Lerums IS A 0 0 0 0 0
194 Riyyo Atletic FC 0 0 0 0 0
195 IK Gauthiod U 0 0 0 0 0
196 Nossebro IF 0 0 0 0 0
197 IK Tord 0 0 0 0 0
198 FBK Karlstad 0 0 0 0 0
199 Degerfors IF U19 0 0 0 0 0
200 Trollhättans IF U 0 0 0 0 0
201 Färgelanda IF 0 0 0 0 0
202 Norrstrands IF U 0 0 0 0 0
203 Skövde AIK U19 0 0 0 0 0
204 Dannike IK 0 0 0 0 0
205 Ljungsarps IF 0 0 0 0 0
206 Hällesåker IF 0 0 0 0 0
207 Svenshögens SK 0 0 0 0 0
208 FC Trollhättan A 0 0 0 0 0
209 Hyssna/Kinnahult 0 0 0 0 0
210 Åsebro IF 0 0 0 0 0
211 Halvorstorps IS P19 0 0 0 0 0
212 IFK Hindås 0 0 0 0 0
213 Norrby IF 0 0 0 0 0
214 IK Oddevold A-lag 0 0 0 0 0
215 IK Frisco U 0 0 0 0 0
216 Saleby IF A-Lag 0 0 0 0 0
217 Kinne-Vedums IF U 0 0 0 0 0
218 Valtorps IF U 0 0 0 0 0
219 Mölltorp-Breviks AIF 0 0 0 0 0
220 Trässbergs BK U 0 0 0 0 0
221 Älvsborgs FF 0 0 0 0 0
222 Bottnaryds IF 0 0 0 0 0
223 Norra Härene BK U 0 0 0 0 0
224 Rackeby IK U 0 0 0 0 0
225 Axvalls IF U 0 0 0 0 0
226 Viskafors IF 0 0 0 0 0
227 Varnhems IF 0 0 0 0 0
228 Floda BoIF A 1 0 0 1 0
229 Hedareds BK U 1 0 0 1 0
230 KF Velebit 1 0 0 1 0
231 FC Kabel Åttio 1 0 0 1 0
232 Villastadens IF 1 0 0 1 0
233 Pushers BK/Masthuggets BK 1 0 0 1 0
234 IF Viken 1 0 0 1 0
235 Norrby IF P19 1 0 0 1 0
236 Skärhamns IK 1 0 0 1 0
237 Skövde AIK U17 2 0 0 2 0
238 Mölnlycke IF 1 0 0 1 0
239 Marbäcks IF 1 0 0 1 0
240 BK Spark U 1 0 0 1 0
241 Hällekis/Trolmen 1 0 0 1 0
242 Husqvarna FF 1 0 0 1 0
243 Habo IF 1 0 0 1 0
244 BK Ljungsbro 1 0 0 1 0
245 Norra Härene BK 1 0 0 1 0
246 Ulricehamns IFK J 1 0 0 1 0
247 IFK Mariestad U 2 0 0 2 0
248 BK Viljan 1 0 0 1 0
249 Bollebygds SK 2 0 0 2 0
250 Vallens IF Herr A 1 0 0 1 0
251 Borås GIF U 1 0 0 1 0
252 Brålanda IF 1 0 0 1 0
253 Frändefors IF 1 0 0 1 0
254 Lerums IS A 1 0 0 1 0
255 Hässleholmen BK 2 0 0 2 0
256 Ytterby IS Herr 1 0 0 1 0
257 IK Oddevold U-lag 1 0 0 1 0
258 Rosseröd IK U 1 0 0 1 0
259 Vinbergs IF 1 0 0 1 0
260 Gällstads FK 2 0 0 2 0
261 Öxabäcks IF 2 0 0 2 0
262 Södra Härene IF U 2 0 0 2 0
263 Burseryds IF A 1 0 0 1 0
264 Grimsås IF 1 0 0 1 0
265 Stenstorps IF 3 0 0 3 0
266 Åsa IF 1 0 0 1 0
267 Tuns IK 4 0 0 4 0
268 FC Corner 2 0 0 2 0
269 Torsö BIF 3 0 0 3 0
270 Kulltorps GoIF 1 0 0 1 0
271 Korsberga IF 3 0 0 3 0
272 Hajoms IF 2 0 0 2 0
273 Saleby/Järpås 2 0 0 2 0
274 Hyssna/Kinnahult 3 0 0 3 0
275 Bosna FC 3 0 0 3 0
276 Borås GIF 2 0 0 2 0
277 Långareds BoIS 2 0 0 2 0
278 Norra Fågelås IF 3 0 0 3 0
279 Gislaveds IS A 3 0 0 3 0
280 Tidavads IF 3 0 0 3 0
281 Folkabo IK 4 0 0 4 0

Matcher

Lagets matcher
lör 24 feb 2024, 12:00 Källby IF - Levene-Skogslunds IF 0 - 1
fre 29 mar 2024, 12:30 Tomtens IF - Källby IF 0 - 2
lör 20 apr 2024, 13:00 Källby IF - Tibro AIK FK