Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Källby IF KÄLLBY IF A/U LAG

Följ

KÄLLBY IF A/U LAG

Följ oss för uppdateringar
Följ
Träningsmatcher Herrar, Västergötland
Tabell
Lag M V O F P
1 Mariestads BK 3 2 1 0 7
2 Lidköpings FK A 4 2 1 1 7
3 Bergdalens IK A 3 2 1 0 7
4 Kinna IF A 3 2 0 1 6
5 IFK Skövde FK A 2 2 0 0 6
6 Gerdskens BK 2 2 0 0 6
7 Rävlanda AIS 2 2 0 0 6
8 Dalstorps IF A 3 2 0 1 6
9 Länghems IF 2 2 0 0 6
10 Skara FC A 2 1 1 0 4
11 Trollhättan Syrianska FK 2 1 1 0 4
12 Dalsjöfors GoIF 3 1 1 1 4
13 IK Gauthiod A 2 1 1 0 4
14 Brämhults IK 2 1 1 0 4
15 Arentorp/Helås FK 1 1 0 0 3
16 Gånghester/Målsryd 1 1 0 0 3
17 Skepplanda BTK A 1 1 0 0 3
18 Skultorps IF 1 1 0 0 3
19 IK Frisco 1 1 0 0 3
20 Björsäters IF 1 1 0 0 3
21 Skene IF A 1 1 0 0 3
22 Levene-Skogslunds IF 1 1 0 0 3
23 Wargöns IK 1 1 0 0 3
24 Adolfsbergs IK 1 1 0 0 3
25 Alingsås IF FF A 1 1 0 0 3
26 Främmestads IK 1 1 0 0 3
27 Laxå IF 1 1 0 0 3
28 Syrianska FK Lidköping 1 1 0 0 3
29 Edet FK 1 1 0 0 3
30 Kronängs IF 2 1 0 1 3
31 IF Tymer 2 1 0 1 3
32 Derome-Åskloster FF 1 1 0 0 3
33 Holmalunds IF 1 1 0 0 3
34 Jula BK 1 1 0 0 3
35 IFK Mariestad A 1 1 0 0 3
36 Adolfsbergs IK U 1 1 0 0 3
37 Göta BK 1 1 0 0 3
38 Lidköpings FK U 1 1 0 0 3
39 Åsaka SK 1 1 0 0 3
40 Ekedalens SK 1 1 0 0 3
41 Halvorstorps IS 1 1 0 0 3
42 Skövde AIK U19 3 1 0 2 3
43 Rydboholms SK 2 1 0 1 3
44 Trollhättans FK 3 1 0 2 3
45 Tidaholms GoIF A 3 1 0 2 3
46 IFK Skövde FK U19 2 1 0 1 3
47 Alingsås City FF 1 0 1 0 1
48 BK Spark 1 0 1 0 1
49 Fritsla IF 1 0 1 0 1
50 IFK Örby 1 0 1 0 1
51 Våmbs IF 1 0 1 0 1
52 Falköpings FK 1 0 1 0 1
53 IFK Trollhättan 1 0 1 0 1
54 Tibro AIK FK 1 0 1 0 1
55 IFK Värsås 1 0 1 0 1
56 Tomtens IF 1 0 1 0 1
57 Floby-Grolanda IF A 1 0 1 0 1
58 IFK Falköping FF 2 0 1 1 1
59 Källby IF 0 0 0 0 0
60 Grolanda/Floby U 0 0 0 0 0
61 IK Friscopojkarna U 0 0 0 0 0
62 Grolanda/Floby 0 0 0 0 0
63 Borgunda IK 0 0 0 0 0
64 Sandareds IF 0 0 0 0 0
65 Götene IF A 0 0 0 0 0
66 Annelunds IF 0 0 0 0 0
67 Strömtorps IK 0 0 0 0 0
68 Ulvåkers IF 0 0 0 0 0
69 Vänersborgs FK A 0 0 0 0 0
70 Vara SK 0 0 0 0 0
71 Fristads GoIF 0 0 0 0 0
72 IK Kongahälla A 0 0 0 0 0
73 Hajoms IF 0 0 0 0 0
74 IFK Hindås A-lag 0 0 0 0 0
75 Kinnarp-Slutarps IF 0 0 0 0 0
76 Falköpings FK U 0 0 0 0 0
77 Åsarp-Trädet FK U 0 0 0 0 0
78 Hässleholmen BK 0 0 0 0 0
79 Mariestads BK U 0 0 0 0 0
80 Jula BK U 0 0 0 0 0
81 Moholms SK 0 0 0 0 0
82 Ardala GoIF 0 0 0 0 0
83 Herrestads AIF 0 0 0 0 0
84 IF Viken 0 0 0 0 0
85 Trollhättans BoIS 0 0 0 0 0
86 Hestrafors IF A 0 0 0 0 0
87 Lerums IS A 0 0 0 0 0
88 Sätila SK 0 0 0 0 0
89 Riyyo Atletic FC 0 0 0 0 0
90 Stora Mellby SK 0 0 0 0 0
91 Hyssna/Kinnahult 0 0 0 0 0
92 Jung/Kvänum 10 IF 0 0 0 0 0
93 Örslösa-Söne IK 0 0 0 0 0
94 Korsberga IF 0 0 0 0 0
95 IF Örnen 0 0 0 0 0
96 IK Gauthiod U 0 0 0 0 0
97 Nossebro IF 0 0 0 0 0
98 Sollebrunns AIK 0 0 0 0 0
99 KB Karlskoga FF 0 0 0 0 0
100 IK Tord 0 0 0 0 0
101 FBK Karlstad 0 0 0 0 0
102 Stenstorps IF 0 0 0 0 0
103 Vinninga AIF 0 0 0 0 0
104 Långareds BoIS 0 0 0 0 0
105 Hedareds BK 0 0 0 0 0
106 Månstads IF 0 0 0 0 0
107 Axvalls IF 0 0 0 0 0
108 Värings GoIF A 0 0 0 0 0
109 Degerfors IF U19 0 0 0 0 0
110 Ulricehamns IFK 0 0 0 0 0
111 BK Trix 0 0 0 0 0
112 Vartofta SK 0 0 0 0 0
113 Vedums AIS 0 0 0 0 0
114 Kulltorps GoIF 0 0 0 0 0
115 Äspereds IF 0 0 0 0 0
116 Romelanda UF 0 0 0 0 0
117 Skärhamns IK 0 0 0 0 0
118 Mölnlycke IF 0 0 0 0 0
119 Skene IF U19 0 0 0 0 0
120 Öxabäcks IF 0 0 0 0 0
121 Ubbhult/Hällingsjö 0 0 0 0 0
122 Kinne-Vedums IF 0 0 0 0 0
123 Vänersborgs FK U19 0 0 0 0 0
124 Trollhättans IF U 0 0 0 0 0
125 Södra Härene IF 0 0 0 0 0
126 Åsarp-Trädet FK 0 0 0 0 0
127 Emtunga/Tråvad/Larv 0 0 0 0 0
128 Björketorps IF 0 0 0 0 0
129 Gällstads FK 0 0 0 0 0
130 Sparsörs AIK 0 0 0 0 0
131 Skoftebyns IF 0 0 0 0 0
132 Färgelanda IF 0 0 0 0 0
133 Östadkulle SK 0 0 0 0 0
134 Frändefors IF 0 0 0 0 0
135 Tidans IF 0 0 0 0 0
136 Mellby IK 0 0 0 0 0
137 Hällekis/Trolmen 0 0 0 0 0
138 Hössna/Timmele 0 0 0 0 0
139 Tvärred-Vegby FC U 0 0 0 0 0
140 Norra Fågelås IF 0 0 0 0 0
141 Gullspångs IF 0 0 0 0 0
142 Norrstrands IF U 0 0 0 0 0
143 Gislaveds IS A 0 0 0 0 0
144 Rångedala IK 0 0 0 0 0
145 Södra Vings IF 0 0 0 0 0
146 Valtorps IF 0 0 0 0 0
147 Herrljunga SK FK 0 0 0 0 0
148 Brålanda IF 0 0 0 0 0
149 BK Ljungsbro 0 0 0 0 0
150 Nässjö FF 0 0 0 0 0
151 Burseryds IF A 0 0 0 0 0
152 IFK Hjo 0 0 0 0 0
153 Habo IF 0 0 0 0 0
154 Folkabo IK 0 0 0 0 0
155 Hol/Säven 0 0 0 0 0
156 IFK Tidaholm U 0 0 0 0 0
157 Västra Frölunda IF A 0 0 0 0 0
158 IFK Kristinehamn A 0 0 0 0 0
159 Husqvarna FF 0 0 0 0 0
160 Skövde AIK U19 0 0 0 0 0
161 Dardania IF 0 0 0 0 0
162 Borås GIF 0 0 0 0 0
163 Saleby/Järpås 0 0 0 0 0
164 Trollhättans FF 0 0 0 0 0
165 Dannike IK 0 0 0 0 0
166 Hemsjö IF 0 0 0 0 0
167 Ljungsarps IF 0 0 0 0 0
168 Töllsjö IF 0 0 0 0 0
169 Åsaka SK U 0 0 0 0 0
170 Södra Härene IF U 0 0 0 0 0
171 SK Mjörn 0 0 0 0 0
172 Sjötofta IF 0 0 0 0 0
173 Trässbergs BK 0 0 0 0 0
174 Rackeby IK 0 0 0 0 0
175 Tomtens IF U 0 0 0 0 0
176 Vretens BK 0 0 0 0 0
177 Hällesåker IF 0 0 0 0 0
178 Tölö IF A 0 0 0 0 0
179 FC Skövde 0 0 0 0 0
180 IFK Mariestad U 0 0 0 0 0
181 Ulvåkers IF U 0 0 0 0 0
182 Edets FK U 0 0 0 0 0
183 Svenshögens SK 0 0 0 0 0
184 Floda BoIF A 0 0 0 0 0
185 Kållandsö GoIF 0 0 0 0 0
186 Ulvåkers IF C 0 0 0 0 0
187 FC Trollhättan A 0 0 0 0 0
188 Borås AIK 0 0 0 0 0
189 Härryda IF Senior A 0 0 0 0 0
190 Hova/Weimer Lyrestad 0 0 0 0 0
191 Åtorps IF 0 0 0 0 0
192 Palmyra IK 0 0 0 0 0
193 Hyssna/Kinnahult 0 0 0 0 0
194 Gerdskens BK U19 0 0 0 0 0
195 Upphärads IS 0 0 0 0 0
196 Munkedals IF 0 0 0 0 0
197 Marbäcks IF 0 0 0 0 0
198 Lundsbrunns IF 0 0 0 0 0
199 Edsvära-Norra Vånga FF 0 0 0 0 0
200 Åsebro IF 0 0 0 0 0
201 Vinbergs IF 0 0 0 0 0
202 Halvorsyorps IS P19 0 0 0 0 0
203 Halvorstorps IS P19 0 0 0 0 0
204 IFK Hindås 0 0 0 0 0
205 Torestorp-Älekulla FF 1 0 0 1 0
206 Limmareds IF 1 0 0 1 0
207 Trollhättans IF 1 0 0 1 0
208 Skövde AIK U17 1 0 0 1 0
209 Pushers BK/Masthuggets BK 1 0 0 1 0
210 Bollebygds SK 1 0 0 1 0
211 Fröjereds IF 1 0 0 1 0
212 Vänersborgs IF 1 0 0 1 0
213 Tuns IK 1 0 0 1 0
214 Norrby IF P19 1 0 0 1 0
215 Mariedals IK 1 0 0 1 0
216 Gårda BK 1 0 0 1 0
217 Sils IF 2 0 0 2 0
218 Råda BK 1 0 0 1 0
219 Bosna FC 1 0 0 1 0
220 Sjuntorps IF 1 0 0 1 0
221 Tranemo IF 1 0 0 1 0
222 BK Viljan 1 0 0 1 0
223 Floby-Grolanda IF U1 1 0 0 1 0
224 Fagersanna IF 1 0 0 1 0
225 Lerums IS A 1 0 0 1 0
226 Tvärred-Vegby FC 1 0 0 1 0
227 Ytterby IS Herr 1 0 0 1 0
228 Torsö BIF 2 0 0 2 0
229 Byttorps IF 2 0 0 2 0
230 Töreboda IK 2 0 0 2 0
231 Somaliska FK Trollhättan 2 0 0 2 0
232 Åsa IF 1 0 0 1 0
233 IFK Tidaholm A 2 0 0 2 0
234 Vårgårda IK A 3 0 0 3 0
235 Tidavads IF 1 0 0 1 0
236 Lidköpings FK U19 1 0 0 1 0

Match

Mariestads BK

Lekevi IP Konstgräsplan
23 mars 2024
14:00

Källby IF