Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om KFUM Örebro Friidrott 16 KFUM Lila
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från KFUM Örebro Friidrott 16 KFUM Lila.
16 KFUM Lila
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Nu på fredag har vi avslutning för vårterminen. Vi hade hoppats vara ute, men ser inte ut att ha vädret med oss så det blir lekar och fika inne i hallen istället. Anmäl gärna era barn med en kommentar här i tråden om ni inte redan gjort det!
Vi tackar för den här terminen och hoppas att många vill fortsätta till hösten! Uppstart blir 29/8. Man behöver inte återanmäla sig om man vill fortsätta men däremot är det bra att meddela om någon vill sluta.
Som alltid är fler föräldrar i tränargruppen mycket välkommet! Inga förkunskaper alls behövs! Hör av er till nån av oss tränare om ni vill vara med.
Trevlig sommar önskar tränarna☀
Packa målpåsar till Vårruset samt utdelning av ungdomsmärken! | 27 maj, 17:00 |
Picknickplock | 2 jun, 15:00 |
Vårruset | 2 jun, 18:30 |
Dennis kommer på avslutningen
RapporteraRapportera
Elina kommer på avslutningen
RapporteraRapportera
Belle kommer tyvärr inte på avslutningen. Stort tack för den här terminen! ☀
RapporteraRapportera
Ebba kommer på avslutningen!
RapporteraRapportera
Tyvärr har Ebba blivit sjuk så hon kan inte komma! Tack för den här terminen!
RapporteraRapportera