Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om KFUM Örebro Innebandy P-2010/2011
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från KFUM Örebro Innebandy P-2010/2011.
P-2010/2011
Följ oss för uppdateringar
Hej allesammans!
Jag hoppas att barnen tyckt det var roligt med innebandyn nu under våren. Tanken är att köra vidare under hösten. Tanken är att samla till ett föräldramöte för att prata om detta inom en snar framtid.
Men innan detta kör vi en sista träning med barnen, och detta gör vi på ny plats och ny tid; nämligen Tegelbrukets stora hall klockan 13.00-14.00 nu på söndag 1/5. Vi hittade ingen tid som passar den vi haft tidigare, därför blir det något senare än vanligt.
Alla är välkomna till denna avslutning, så jag hoppas att alla vill komma; de som varit med flera gånger, de som varit med ett par gånger eller om man bara varit med någon enstaka gång. Alla barn kommer få ett litet ätbart pris efter träningen (choklad) så om något av barnen har allergi får ni gärna meddela detta!
Nellie hade feber igår så kan tyvärr inte komma idag, men vi ses nästa säsong! Tack för denna.
RapporteraRapportera
Tack, för denna terminen o tack för medaljen 😊
RapporteraRapportera
Du har gjort ett bra jobb Broberg !! 😊
RapporteraTack för en bra termin !
Rapportera