Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kajutan BC KAJBC

Följ

KAJBC

Följ oss för uppdateringar
Följ
Kajutan BC
Boule
KAJBC

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 19 maj 2013 RobbanL

    Otroligt bra Conny/Bjartan/DanneT!!!.... är väl i det närmaste en bragd!! Grattis!!!

    Rapportera

    Rapportera

  • 19 maj 2013 inger

    Såg en DM trippeln i går som tog silver en på kryckor en högerhänt som spelade med venstern en med ryggbesvär ni kämpade igenom dagen Grattis till Conny Micke B Och Tingvall ni är värda silver ni spelade bra inger

    Rapportera

    Rapportera

  • 19 maj 2013 Conny

    Landslagskval 6 lagsgrupp 3 lag går vidare Boholms och Håkan möter lag Åke. Löwberg som är favorit. Lag Dennis Duvenfeld är också favorit. Sen är de lag Leif. Eklöf, lag Nils. Stenbäck och lag Leif. Ekerman de känns som en 50/50 chans att gå vidare till finalen. Lycka till

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 maj 2013 Conny

    Tack Håkan de var fina ord, kör hårt imorgon :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 maj 2013 Håkan

    Bra jobbat till DM - silver. Framförallt till Micke och Tingan som behöver få bevisat att de är duktiga boule - spelare.
    Och inte minst Conny som kan coacha fram spelare med sitt lungna och positiva tänkande i boule - spelet.

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 maj 2013 Conny

    snyggt, kämpa på i landslagskvalet. Såg att ni vann 3 matcher med 13-12 de är starkt.

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 maj 2013 Nettan o Stickan

    Hej Siwan!
    Kan du anmäla Stickan o Nettan till SM, MxD-V55.

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 maj 2013 Siwan

    Grattis till DM- medaljerna - bra jobbat. Bra jobbat även i Landslagskvalet - fortsätt med samma spel imorgon! - så syns vi på Öland. Lycka till! :-) :-)

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 maj 2013 RoPe

    Grattis...KAJ Silver Conny/Danne/Bjartan tvåa efter Bouleros Matte-Dagge-Harko, bra spelat grabbar inte oväntat. Ronny-Lillen-Packe femma och vi... Mackan med Robban 1+2 skulle stannat hemma. Dam trippeln vanns av BSJ med Kaj trea grattis Kerstin/Carola/Inger.

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 maj 2013 RobbanL

    Bra lira i Gävle!... hur gick det i DM för övriga Kajutan spelare som spelade boule till skillnad från mig? :-)

    Rapportera

    Rapportera