Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kajutan BC KAJBC
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Kajutan BC KAJBC.
KAJBC
Följ oss för uppdateringarTack alla!!!! Hemma igen efter 2 veckor i Inden... såg inga bouleaktiviteter där... föremodar att indien inte har några världstärnor i den sporten? :-) Är sugen på sugen på boule!!... något på gång?!
RapporteraRapport från Orminge idag. Kaj Lasse vann över SBS Lasse Öström med 2-0. Kaj Siw vann över Lfl Reie med 2-0.
Rapportera
Hej 1
i helgen är min son hos mej vilket innebär att jag inte vet om jag kan komma på årsmötet utan det bestämmer jag isåfall strax innan mvh rickard
Grattis Robban.L Fattar inte va de andra menar i den här sporten är du purung och lovande.-)
Rapporteravet inte om det är så mycket att gratulera robban men du kan ju trösta dig med att alternativet är sämmre. m.v.h. j.w.
Rapportera
När vi var i Thailand på VM så var det Indiens första VM. Svenskarna vart Indiens hejaklack, de uppskattades. Laget var i div 4 klass. Lag Dm i slutet av månaden.-)
Rapportera