Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kajutan BC KAJBC
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Kajutan BC KAJBC.
KAJBC
Följ oss för uppdateringar
Conny, jag kommer tillbaka till jul och styr upp det igen :) Kul att du kom tvåa Conny. Gick mindre bra för farsan tyvärr hörde jag :/
Rapportera
Grattis Håkan till vinsten;-) Albin fick rätt om mig 2a roligt nästan hela dagen, de tråkiga svajiga lägg. 6 klot inget för mig så tråkig spelform, ingen att skylla på.;-(
Rapportera
hej albin ! jag ska göra vad jag kan för att uppfylla dina profesior vi skyper ikväll så får du direktrapport. farsan.
Rapportera
De skulle sitta fint med final mot Hooken. Du skulle tagit med järnkloten och mosat lite plast klot. Du är saknad Albin, medelåldern sköt i höjden när du for till Amerikat. Ha de nice;-)
Rapportera
PS: Jag saknar boulen. Amerikanarna kastar bara vattenklot på stranden..amatörer.
Rapportera
Här kommer en hälsning från Kalifornien! Jag hoppas och tror stenhårt på en förstaplats till ingen mindre än Janne "Hooken" Westerberg. Andraplatsen går till en man som inte tror på sig själv i dagsläget; Conny!
Rapportera
mycke gnagare som ska lira imorrn verkar säkra på derbytorsk.själv ska man kolla på vinsten i fotbollen
Rapportera
Tack Håkan, jag lär nog komma tillbaka i bra form. Just nu är de inte så, hoppas de löser sig längre fram, då kan man bli att räkna med.
Rapportera
Conny! Vad har hänt med dig?
Har du samma problem som Sylve? För stora pretantioner på dig själv? Du är ju egentligen den stabilaste spelare vi har i klubben anser jag. Att du fallit bakåt har säkert med ditt intresse för hundar att göra.
Fan!! Kom igen Conny! Du har varit mitt och andras värsta motstånd tidigare. Du vet vad du behöver göra för att återta din possition som boulespelare i toppen.
Skönt att höra Albin, ha de bra;-)
Rapportera