Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Jäders IF

Följ

Jäders IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Jäders IF
Välj lag

Juni 2023

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.22
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 09:30

      Sammandrag Torshälla-Nyby IS F-15/16


      13:00
    • 10:00

      Skogstorps GOIF F2013 vit (hemma) F-13/14


      12:00
    • 11:00

      Nyköpings BIS P08 (hemma) Herrjuniorer


      13:00
    • 11:00

      Eskilstuna Södra FF P-14 (borta) P-14


      12:00
    • 13:00

      Triangelns IK F-12 (hemma) F-12


      14:00
    • 14:00

      Match Jäder - Valla IF 14-15 P-14


      15:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Sammandrag P-14


      15:00
    • 09:00

      Tält bokat F-13/14


      15:00
    • 09:15

      Sammandrag P-15


      15:00
    • 10:00

      Sammandrag F14 F-13/14


      14:00
    • 11:00

      Torshälla-Nyby IS P10 Grön (borta) P-09/10


      13:00
    • 13:00

      Stå i Kiosk till U-herrar (lärgrupp) F-12


      16:30
    • 14:00

      FC Kurdtuna (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Eskilstuna United DFF F11 Blå (hemma) F-09/10/11


      16:00
    • 14:00

      Valla IF 14-15 (hemma) P-14


      15:00
    • 16:00

      Karlslunds IF FK (hemma) Damjunior


      18:00
  • 5Mån
    v.23
  • 6Tis
    • 15:30

      IFK Eskilstuna P 10 gul (borta) P-11/12


      17:30
    • 16:00

      Träning A-lag Herrar


      17:30
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15/16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:45
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      Föräldrarmöte inför vårt sammandrag (lärgrupp) P-14


      19:45
    • 18:30

      Träning Damjunior


      20:00
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:15

      Träning P-13


      17:15
    • 19:00

      Gnesta FF F09/10 (borta) F-09/10/11


      21:00
  • 10Lör
    • 11:00

      IFK Mariefred P12 (hemma) P-11/12


      13:00
    • 12:00

      IFK Mariefred P-14 mörkblå (borta) P-13


      14:00
    • 15:00

      Studentmottagning Tikas A-lag Herrar


      23:55
  • 11Sön
    • 09:00

      Tält Bokat F13 F-13/14


      12:00
    • 10:00

      ÄST F-14-12 (hemma) F-13/14


      12:00
    • 10:30

      Hällbybrunns IF (hemma) P-09/10


      12:30
    • 13:00

      Torshälla-Nyby IS F12 (hemma) F-12


      14:00
    • 14:00

      IK Viljan Strängnäs P14 Vit (hemma) P-14


      15:00
    • 17:00

      Julita GoIF P9 (borta) P-14


      18:00
    • 17:10

      IK Sturehov (borta) Damjunior


      19:10
  • 12Mån
    v.24
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 16:15

      Träning P-13


      17:15
    • 17:30

      Sommaravslutning F15/16 (lärgrupp) F-15/16


      20:30
    • 17:30

      Sommaravslutning. (Lärgrupp) P-15


      20:30
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
  • 17Lör
    • 09:00

      Tält bokat F-12


      12:00
    • 10:00

      Skogstorps GOIF F2012 Vit (hemma) F-12


      11:30
    • 10:30

      Katrineholms AIK P-11 (hemma) P-09/10


      12:30
    • 13:00

      Gnesta FF F09/10 (hemma) F-09/10/11


      15:00
    • 13:00

      Kiosk - U-lagsmatch (Lärgrupp) P-09/10


      16:00
    • 14:00

      Kvicksunds SK U (hemma) A-lag Herrar


      16:00
  • 18Sön
    • 07:00

      Döma P14 sammandrag (lärgrupp) P-09/10


      19:00
    • 08:00

      Tält Bokat P16 P-16


      17:00
    • 09:00

      Sammandrag (vårt eget) P-14


      16:00
    • 09:00

      Sammandrag F14 F-13/14


      13:30
    • 09:00

      Tält bokat F-13/14


      17:00
    • 09:15

      Sammandrag P-17


      15:00
    • 09:45

      Sammandrag lag vit P-17


      12:30
    • 10:00

      IFK Eskilstuna P 10 röd (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag 18/6 P-16


      15:00
    • 12:45

      Sammandrag lag blå P-17


      14:45
    • 14:00

      Veo 2 bokad A/U-lag A-lag Herrar


      21:00
    • 14:00

      Kvicksunds SK F13/F14 (borta) F-13/14


      16:00
    • 17:00

      Katrineholms SK FK (borta) A-lag Herrar


      19:00
  • 19Mån
    v.25
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:45
    • 17:30

      Träning F-15/16


      19:00
    • 17:30

      Sommar avslutning (Lärgrupp) F-12


      19:00
    • 18:00

      Kiosk mm vid damlagets match F-13/14


      21:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning Damjunior


      20:00
    • 19:00

      DFK Katrineholm Värmbol U (hemma) A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Match damlaget- DFK Värmbol Damjunior


      21:00
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:30
    • 18:00

      Sommaravslutning - Barvalappen(lärgrupp) P-09/10


      19:30
    • 18:15

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning Damjunior


      20:00
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 00:00

      Skogstorps GOIF F2013 grön (hemma) F-13/14


      02:00
    • 10:00

      Triangelns IK P2014 Grön (hemma) P-14


      11:00
    • 10:30

      Ärla IF PF-13/14 ÄST (borta) P-13


      12:30
    • 14:00

      Kiosk - U-lagsmatch (Lärgrupp) P-09/10


      16:00
    • 14:00

      Nyköpings BIS P08 (borta) Herrjuniorer


      16:00
    • 14:00

      Triangelns IK P2014 GRÅ (hemma) P-14


      15:00
    • 15:00

      Gropptorps IF (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Eskilstuna United DFF F11 Blå (borta) F-09/10/11


      17:00
    • 17:00

      BK Forward (borta) Damjunior


      19:00
  • 26Mån
    v.26
  • 27Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15/16


      19:00
    • 17:30

      Föräldramatch P-14


      18:30
    • 18:30

      Träning Damjunior


      20:00
    • 18:30

      OBS matchdag ändrad! Bemanna match när damlaget spelar (lärgrupp) F-15/16


      21:30
    • 19:30

      New Mill FC (hemma) A-lag Damer


      21:30
    • 19:30

      Match damlaget-New Mill FC Damjunior


      21:30
    • 19:30

      Match mot NewMill A-lag Damer


      21:30
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 16:15

      Träning P-13


      17:15
    • 17:00

      Veo 2 bokad A/U-lag A-lag Herrar


      21:00
    • 18:00

      Jobba på A-lagsmatchen P-16


      21:00
    • 19:00

      Eskilstuna Babylon IF (hemma) A-lag Herrar


      21:00