Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Jäders IF

Följ

Jäders IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Jäders IF
Välj lag

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
    • 10:00

      frivillig lek/träning P-13


      11:00
    • 13:00

      Eskilstuna Hjärtats IK (borta) A-lag Herrar


      15:00
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.18
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 15:30

      Träning P-06


      17:00
  • 8Lör
    • 00:00

      Gnesta FF 07-08 (borta) F-07/08


      02:00
    • 10:00

      frivillig lek/träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Stativ bokat F-07/08


      15:00
    • 11:30

      Träningsmatch: Jäders IF - Hällby P-11


      13:00
    • 12:30

      Träningsmatch 8/5 F-07/08


      15:00
    • 14:00

      Nykvarns SK (hemma) A-lag Herrar


      16:00
  • 9Sön
    • 10:30

      Kamerastativ bokat P-07/08


      13:00
    • 11:00

      Jäder P07/08 (hemma) P-07/08


      13:00
    • 13:00

      Träningsmatch - City P10 P-09/10


      14:00
    • 13:15

      Träningsmatch TNIS P-06


      15:00
  • 10Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-09/-10


      19:30
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning F-09/-10


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatch 12/5 Skogstorps GOIF F09 F-07/08


      20:00
    • 18:00

      Veo bokad A-lag A-lag Herrar


      21:00
    • 18:00

      Spelarutbildning fotbollspsykologi P-06


      19:30
    • 18:15

      Jäders IF U-lag (hemma) A-lag Herrar


      20:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 15:30

      Träning P-06


      17:00
    • 17:15

      Inventering Beijer F-07/08


      20:30
  • 15Lör
    • 00:00

      Nya Södertälje KFF F07/08 (borta) F-07/08


      02:00
    • 09:15

      Träningsmatch P-07/08


      11:00
    • 10:00

      frivillig lek/träning P-13


      11:00
    • 11:30

      Träning/match P-06


      13:00
    • 11:30

      Träningsmatch mot Eskilstuna United F-09/-10


      13:00
    • 15:00

      Skogstorps GOIF U (hemma) A-lag Damer


      17:00
    • 15:30

      Träning P-11


      16:30
    • 16:00

      Samkväm A-lag Damer


      23:59
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      23:59
  • 16Sön
    • 11:30

      Träningsmatch Triangelns IK P-09/10


      12:45
  • 17Mån
    v.20
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      frivillig lek/träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Träning/match P-06


      13:00
    • 11:00

      Match mot IFK Eskilstuna P-11


      13:00
    • 11:00

      Match mot Skogstorp P-07/08


      12:30
    • 12:00

      Näshulta GoIF U (borta) A-lag Herrar


      14:00
    • 13:00

      Hällbybrunns IF (borta) F-09/-10


      14:30
    • 14:00

      Stallarholmens SK (hemma) A-lag Damer


      16:00
  • 23Sön
    • 00:00

      FC Somtuna (borta) P-09/10


      02:00
    • 09:30

      Tränings match F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Nyköpings BIS F06/07/08 Blå (hemma) F-07/08


      13:00
    • 17:00

      Hällbybrunns IF U (borta) A-lag Damer


      19:00
  • 24Mån
    v.21
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:00

      frivillig lek/träning P-13


      11:00
    • 15:30

      Träning P-11


      16:30
    • 16:00

      IK Tun grön (borta) F-07/08


      18:00
    • 17:30

      Afrikansk FC (borta) A-lag Herrar


      19:30
  • 30Sön
    • 10:00

      Triangelns IK P2010 (hemma) P-09/10


      12:00
    • 13:00

      Eskilstuna United DFF Vit (hemma) F-09/-10


      14:30
    • 15:00

      IK Viljan Strängnäs U (borta) A-lag Damer


      17:00
  • 31Mån
    v.22