Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om JK10 IF P-14-16
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från JK10 IF P-14-16.
P-14-16
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Till träningslägret har vårt lag fått i uppdrag att baka bullar. Respektive spelare nedan ska ha med ca 30 st bullar var.
Jonas
Omar
Eric
Nu på onsdag har vi sista träningen innan sommaruppehållet. Vi börjar igen vecka 32. Återkommer med kallelser. Vi spelar även match på torsdagen i vecka 32 (dagen före träningslägret).
Önskar alla en härlig sommar!
//Ledarna
Hej! En lite påminnelse till de som ska baka bullar till träningslägret. Lämna av bullarna i köket i Samlingslokalen på fredag när lägret börjar. Hoppas alla killar är taggade inför lägret. På torsdag har vi match, då behöver de vara mer taggade😀 Svara gärna på kallelsen, ni som inte gjort det än.
RapporteraMvh Andreas
Rapportera
Hej! Påminner också om att det är mobilförbud på lägret. Vill barnen komma i kontakt med föräldrar så får de kontakta oss ledare (och vice versa).
RapporteraRapportera